Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 6 0 0 80 - 20 18
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 6 4 0 2 35 - 16 12
    3 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 6 1 0 5 21 - 44 3
    4 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 6 1 0 5 17 - 73 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 4 1 1 34 - 19 13
    2 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 6 3 1 2 33 - 25 10
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 6 3 1 2 22 - 26 10
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 6 0 1 5 12 - 31 1

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 2 0 0 15 - 8 6
    2 KS Dragons Płoskinia 2 1 0 1 10 - 9 3
    3 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Jedynka Orzysz 2 0 0 2 8 - 16 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 6 0 0 68 - 13 18
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 6 3 1 2 43 - 25 10
    3 KS Chrobry Brójce 6 2 1 3 34 - 54 7
    4 UKS Chynów Zielona Góra 6 0 0 6 21 - 74 0


    Kolejki spotkań

      (Grupa A) I turniej eliminacyjny - Łochów, 12.12.2020
      (Grupa B) I turniej eliminacyjny - Toruń, 12.12.2020
      (Grupa D) I turniej eliminacyjny - Babimost, 12.12.2020
      (Grupa C) I turniej eliminacyjny - Orzysz, turniej przełożony
      • Sobota 2021-02-20 18:15
        JM48
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2021-02-20 17:00
        JM47
        UKS Jedynka Orzysz
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2021-02-20 15:15
        JM46
        KS Dragons Płoskinia
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Sobota 2021-02-20 14:00
        JM45
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2021-02-20 12:15
        JM44
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2021-02-20 11:00
        JM43
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      (Grupa C) II turniej eliminacyjny - Gdynia, 23.01.2021
      • Sobota 2021-01-23 13:30
        JM24
        KS Dragons Płoskinia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2021-01-23 11:45
        JM22
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2021-01-23 10:00
        JM19
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Jedynka Orzysz
      • Piątek 2021-01-01
        JM23
        UKS Jedynka Orzysz
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Piątek 2021-01-01
        JM21
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      • Piątek 2021-01-01
        JM20
        MUKS Zielonka MUKS Zielonka
        KS Dragons Płoskinia
      (Grupa A) II turniej eliminacyjny - Żurawica, 06-07.02.2021
      (Grupa B) II turniej eliminacyjny - Gułtowy, 06-07.02.2021
      (Grupa D) II turniej eliminacyjny - Zielona Góra, 06-07.02.2021

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 28 10 18 0 3
      Fryderyk Zieliński Fenomen Babimost 28 18 10 0 6
      Sebastian Augustynek Victoria Gułtowy 24 18 6 0 6
      Błażej Pindara Chrobry Brójce 21 13 8 2 6
      Przemysław Nakonieczny Bankówka Zielonka 21 13 8 0 3
      Mateusz Walkowiak Absolwent Siedlec 19 16 3 5 6
      Nikodem Sobiech Fenomen Babimost 17 11 6 0 6

      Zobacz więcej...