Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V 6 6 0 0 53 - 10 18
    2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI 6 3 1 2 28 - 27 10
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 6 2 0 4 13 - 28 6
    4 UKS Jedynka Orzysz 6 0 1 5 8 - 37 1

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny 6 5 1 0 33 - 6 16
    2 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 6 3 2 1 23 - 16 11
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 6 1 1 4 7 - 25 4
    4 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 6 1 0 5 11 - 27 3

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 2 0 0 14 - 3 6
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 2 1 0 1 7 - 7 3
    3 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 2 0 0 2 5 - 16 0


    Kolejki spotkań

      (Grupa C) I turniej eliminacyjny - Trzebinia, 21-22.11.2020
      • Sobota 2020-11-21 14:45
        JMK 09
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-11-21 12:45
        JMK 08
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-11-21 11:00
        JMK 07
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      (Grupa A) I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 13.12.2020
      • Niedziela 2020-12-13 17:31
        JMK 04
        UKS Jedynka Orzysz
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V
      • Niedziela 2020-12-13 14:53
        JMK 05
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI
        UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2020-12-13 13:35
        JMK 06
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V
      • Niedziela 2020-12-13 13:00
        JMK 03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI
      • Niedziela 2020-12-13 11:15
        JMK 02
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI
      • Niedziela 2020-12-13 10:40
        JMK 01
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Jedynka Orzysz
      (Grupa B) I turniej eliminacyjny - Zaniemyśl (Radzewo), 13.12.2020
      (Grupa B) II turniej eliminacyjny - Zbąszyń, 23.01.2021
      (Grupa C) II turniej eliminacyjny - Zielonka, 17.01.2021
      (Grupa A) II turniej eliminacyjny - Gdańsk, 06-07.02.2021

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Martyna Grądzka Olimpia Osowa Gdańsk V 16 12 4 2 6
      Zuzanna Kiełbicka Olimpia Osowa Gdańsk V 13 8 5 2 6
      Zofia Brylewska Radzevia Radzewo 12 5 7 0 3
      Katarzyna Słonina Olimpia Osowa Gdańsk V 11 5 6 0 3
      Marianna Antkowiak Olimpia Osowa Gdańsk V 10 5 5 0 6
      Krystyna Lukas Olimpia Osowa Gdańsk VI 10 8 2 0 6
      Kinga Maksymów Sicienko / Kramarzyny 9 8 1 0 3

      Zobacz więcej...