Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 UKS Jedynka Orzysz 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 0 0 0 0 0 - 0 0


    Kolejki spotkań

      (Grupa A) I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, turniej przełożony
      • Wtorek 2021-03-30 17:05
        JMK 06
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V
      • Wtorek 2021-03-30 15:50
        JMK 05
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI
        UKS Jedynka Orzysz
      • Wtorek 2021-03-30 14:15
        JMK 04
        UKS Jedynka Orzysz
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V
      • Wtorek 2021-03-30 13:00
        JMK 03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI
      • Wtorek 2021-03-30 11:15
        JMK 02
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk V
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk VI
      • Wtorek 2021-03-30 10:00
        JMK 01
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Jedynka Orzysz
      (Grupa C) I turniej eliminacyjny - Trzebinia, 21-22.11.2020
      • Sobota 2020-11-21 14:45
        JMK 09
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-11-21 12:45
        JMK 08
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-11-21 11:00
        JMK 07
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...