Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 6 5 0 1 40 - 29 15
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 4 1 1 45 - 24 13
    3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 2 1 3 24 - 26 7
    4 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 6 0 0 6 16 - 46 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 KS Dragons Płoskinia 6 5 0 1 30 - 17 15
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 4 0 2 43 - 30 12
    3 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 6 1 1 4 21 - 35 4
    4 UKS Zryw Przykona 6 1 1 4 16 - 28 4

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 6 0 0 62 - 13 18
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 6 4 0 2 53 - 10 12
    3 UKS Orlęta Warszawa 6 2 0 4 21 - 45 6
    4 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 6 0 0 6 1 - 69 0


    Kolejki spotkań

      II turniej eliminacyjny - Łódź, 08.02.2020 r.
      II turniej eliminacyjny - Gułtowy, 11.01.2020 r.
      II turniej eliminacyjny - Zielonka, 11.01.2020 r.
      I turniej eliminacyjny - Łochów, 23.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Gdynia, 24.11.2019
      • Niedziela 2019-11-24 17:15
        JM 12
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
      • Niedziela 2019-11-24 16:00
        JM 11
        UKS Zryw Przykona
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-24 13:45
        JM 10
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Zryw Przykona
      • Niedziela 2019-11-24 12:30
        JM 09
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-24 10:15
        JM 08
        UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź
        UKS Zryw Przykona
      • Niedziela 2019-11-24 09:00
        JM 07
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      I turniej eliminacyjny - Babimost, 23.11.2019

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 27 17 10 0 5
      Mateusz Sadolewski Olimpia Łochów 19 7 12 0 5
      Rafał Szymczak Bankówka Zielonka 17 12 5 0 5
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 14 10 4 0 5
      Przemysław Ryszawa Olimpia Łochów 12 7 5 0 4
      Piotr Andrzejewski Błyskawica Niechanowo 10 7 3 0 3
      Miłosz Chmiel Błyskawica Niechanowo 10 7 3 0 3

      Zobacz więcej...