Facebook Twitter Google Plus

Puchar Polski Mężczyzn

    Łochów, ul. Wyspiańskiego | Mecze medalowe
    • Niedziela 2022-09-11 18:30
      FINAL
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Niedziela 2022-09-11 17:30
      o 3. m.
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
    Łochów, ul. Wyspiańskiego | Półfinały
    • Niedziela 2022-09-11 16:20
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2022-09-11 15:30
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
    Łochów, ul. Wyspiańskiego | Ćwierćfinały
    • Niedziela 2022-09-11 14:30
      AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Niedziela 2022-09-11 13:30
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
    • Niedziela 2022-09-11 12:30
      Smoki Kraków Smoki Kraków
      I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
    • Niedziela 2022-09-11 11:30
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
    Łochów, ul. 1 Maja | 1/8 finału
    • Niedziela 2022-09-11 10:40
      Q6
      TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź
    Łochów, ul. Wyspiańskiego | 1/8 finału
    • Niedziela 2022-09-11 10:10
      Q5
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      Smoki Kraków Smoki Kraków
    Łochów, ul. 1 Maja | 1/8 finału
    • Niedziela 2022-09-11 09:50
      Q4
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      SZS Wieliszew SZS Wieliszew
    Łochów, ul. Wyspiańskiego | 1/8 finału
    • Niedziela 2022-09-11 09:20
      Q3
      KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
    Łochów, ul. 1 Maja | 1/8 finału
    • Niedziela 2022-09-11 09:00
      Q2
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
    Łochów, ul. Wyspiańskiego | 1/8 finału
    • Niedziela 2022-09-11 08:30
      Q1
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      SKS Olimpia Łochów II SKS Olimpia Łochów II

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 2 0 0 11 - 2 6
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 1 0 1 5 - 6 3
    3 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 2 0 0 2 4 - 12 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3 3 0 0 20 - 5 9
    2 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 3 1 0 2 11 - 12 3
    3 Smoki Kraków Smoki Kraków 3 1 0 2 6 - 8 3
    4 AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska 3 1 0 2 3 - 15 3

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 2 2 0 0 15 - 2 6
    2 AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 2 1 0 1 7 - 10 3
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 2 0 0 2 4 - 14 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 3 3 0 0 9 - 5 9
    2 SZS Wieliszew SZS Wieliszew 3 1 1 1 4 - 3 4
    3 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 3 1 1 1 9 - 9 4
    4 SKS Olimpia Łochów II SKS Olimpia Łochów II 3 0 0 3 5 - 10 0


    Kolejki spotkań

      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 18:00
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 17:00
        SKS Olimpia Łochów II SKS Olimpia Łochów II
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 17:00
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 16:00
        AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 16:00
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 15:00
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        SKS Olimpia Łochów II SKS Olimpia Łochów II
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 15:00
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 14:00
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 14:00
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 13:00
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 13:00
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 11:00
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 11:00
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      Łochów, ul. Wyspiańskiego | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 10:00
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź
      Łochów, ul. 1 Maja | Faza grupowa
      • Sobota 2022-09-10 10:00
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...