Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Smoki Kraków Smoki Kraków 6 5 0 0 1 46 - 22 16
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 5 1 0 0 50 - 21 15
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 4 1 1 0 40 - 27 14
    4 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 5 2 1 1 1 40 - 26 9
    5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5 2 3 0 0 30 - 30 6
    6 SZS Wieliszew SZS Wieliszew 6 2 4 0 0 36 - 38 6
    7 AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska 6 1 5 0 0 33 - 60 3
    8 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 6 0 6 0 0 21 - 72 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      • Niedziela 2022-12-18
        IM28
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2022-12-18
        IM27
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2022-12-18
        IM26
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2022-12-18
        IM25
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-01-15
        IM32
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-01-15
        IM31
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-01-15
        IM30
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2023-01-15
        IM29
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      9. kolejka
      • Sobota 2023-01-21
        IM33
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-01-21
        IM36
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2023-01-21
        IM35
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Sobota 2023-01-21
        IM34
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      10. kolejka
      • Niedziela 2023-01-29
        IM40
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-01-29
        IM39
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2023-01-29
        IM38
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-01-29
        IM37
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      11. kolejka
      • Niedziela 2023-02-19
        IM44
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Niedziela 2023-02-19
        IM43
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-02-19
        IM42
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2023-02-19
        IM41
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      12. kolejka
      • Niedziela 2023-03-05
        IM47
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2023-03-05
        IM46
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-03-05
        IM45
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Piątek 2022-09-23 19:00
        IM48
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      13. kolejka
      • Sobota 2023-03-18
        IM52
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Sobota 2023-03-18
        IM51
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2023-03-18
        IM50
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-03-18
        IM49
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      14. kolejka
      • Niedziela 2023-04-02
        IM56
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2023-04-02
        IM55
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Niedziela 2023-04-02
        IM54
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2022-11-06 12:30
        IM53
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Jakub Marciniak Błyskawica Niechanowo 25 18 7 4 6
      Bartosz Ciapała Smoki Kraków 25 11 14 0 6
      Maciej Zanoberg SZS Wieliszew 19 10 9 0 5
      Maciej Tomalak Smoki Kraków 18 10 8 2 6
      Marcin Karaszewski Lokomotiv Czerwieńsk 16 12 4 2 5
      Michał Jagiełło Polit. Lubelska 14 10 4 0 5
      Łukasz Wojciechowski SZS Wieliszew 12 4 8 4 5

      Zobacz więcej...