Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 4 4 0 0 0 40 - 16 12
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 4 0 4 0 0 16 - 40 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 8 0 0 0 91 - 29 24
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 6 2 4 0 0 39 - 61 6
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 0 6 0 0 24 - 64 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8 7 1 0 0 65 - 36 21
    2 Spartakus Sicienko TLU Toruń 4 1 3 0 0 16 - 37 3
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 0 4 0 0 20 - 28 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Niedziela 2020-02-02
        MJS22
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-02-01
        MJS21
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-17 09:00
        MJS20
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-11-16 19:00
        MJS19
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      5. kolejka
      6. kolejka
      • Niedziela 2020-02-23
        MJS36
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2020-02-23
        MJS35
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
      • Sobota 2020-02-22
        MJS33
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2020-02-22
        MJS32
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Spartakus Sicienko TLU Toruń

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Bartosz Jachacy Bankówka Zielonka 31 19 12 4 8
      Nikodem Gawroński 29 17 12 4 4
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 29 17 12 6 8
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 28 13 15 4 8
      Igor Grabowski Bankówka Zielonka 21 15 6 2 8
      Paweł Kleinhardt Floorball Gorzów 17 12 5 10 6
      Mateusz Bronisz Floorball Gorzów 15 12 3 4 8

      Zobacz więcej...