Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

Końcowa klasyfikacja sezonu:

 

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 4 4 0 0 0 40 - 16 12
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 4 0 4 0 0 16 - 40 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 8 0 0 0 91 - 29 24
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 4 4 0 0 52 - 70 12
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 8 0 8 0 0 33 - 77 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8 7 1 0 0 65 - 36 21
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 4 4 0 0 58 - 44 12
    3 Spartakus Sicienko TLU Toruń 8 1 7 0 0 32 - 75 3


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Niedziela 2020-02-02 10:00
        MJS22
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-02-01 18:00
        MJS21
        Spartakus Sicienko TLU Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-11-17 09:00
        MJS20
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2019-11-16 19:00
        MJS19
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      5. kolejka
      6. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Bartosz Jachacy Bankówka Zielonka 31 19 12 4 8
      Nikodem Gawroński 29 17 12 4 4
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 29 17 12 6 8
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 28 13 15 4 8
      Kacper Skura Olimpia Łochów 24 16 8 11 7
      Mateusz Sadolewski Olimpia Łochów 21 11 10 12 8
      Igor Grabowski Bankówka Zielonka 21 15 6 2 8

      Zobacz więcej...