Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 8 0 0 0 90 - 36 24
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 6 2 0 0 88 - 43 18
    3 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 8 4 4 0 0 59 - 45 12
    4 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 2 4 0 0 48 - 52 6
    5 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 4 2 2 0 0 19 - 34 6
    6 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 6 1 4 1 0 39 - 41 5
    7 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 8 0 7 0 1 19 - 111 1

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Niedziela 2020-10-25 10:00
        MJS12
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Niedziela 2020-10-25 10:00
        MJS10
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2020-10-25
        MJS08
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-10-24 17:00
        MJS11
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-24 17:00
        MJS09
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-10-24
        MJS07
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Niedziela 2021-01-17 10:00
        MJS22
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2021-01-17 10:00
        MJS20
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2021-01-16 18:00
        MJS21
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2021-01-16 17:00
        MJS19
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Piątek 2021-01-01
        MJS24
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Piątek 2021-01-01
        MJS23
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      5. kolejka
      • Niedziela 2021-02-14
        MJS30
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2021-02-14
        MJS28
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2021-02-14
        MJS26
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2021-02-13
        MJS29
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2021-02-13
        MJS27
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-02-13
        MJS25
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      6. kolejka
      • Niedziela 2021-02-07
        MJS34
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2021-02-06
        MJS33
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-12-06 10:00
        MJS32
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2020-12-06 10:00
        MJS36
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-12-05 19:00
        MJS35
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-12-05 18:00
        MJS31
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kacper Skura Olimpia Łochów 49 32 17 4 8
      Bartosz Jachacy Bankówka Zielonka 32 18 14 4 6
      Mateusz Sadolewski Olimpia Łochów 28 16 12 10 8
      Łukasz Sadolewski Olimpia Łochów 26 12 14 4 8
      Adrian Żok Absolwent Siedlec 25 12 13 0 8
      Seweryn Mania Absolwent Siedlec 25 17 8 9 8
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 24 12 12 0 7

      Zobacz więcej...