Facebook Twitter Google Plus

Dzieci - dziewczęta

    Mecz o III miejsce
    • Niedziela 2022-06-19 18:00
      70
      UKS Chynów Zielona Góra
      UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
    FINAŁ
    • Niedziela 2022-06-19 18:00
      71
      UKS Młode Wilki Zabrodzie
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
    Play Off
    • Niedziela 2022-06-19 16:45
      69
      SP Święcice
      SP 81 Gdańsk
    • Niedziela 2022-06-19 16:45
      68
      MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      UKS Motława Suchy Dąb
    • Niedziela 2022-06-19 16:30
      67
      SP Halinów
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2022-06-19 16:30
      66
      KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
      OCKK Biedronki SP Chudek
    • Niedziela 2022-06-19 16:15
      65
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      SP 47 Gdynia I
    • Niedziela 2022-06-19 16:15
      64
      Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
    • Niedziela 2022-06-19 16:00
      63
      SP 47 Gdynia I
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2022-06-19 16:00
      62
      SP 81 Gdańsk
      UKS Motława Suchy Dąb
    • Niedziela 2022-06-19 15:45
      61
      UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      OCKK Biedronki SP Chudek
    • Niedziela 2022-06-19 15:45
      60
      UKS Młode Wilki Zabrodzie
      UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
    • Niedziela 2022-06-19 15:30
      59
      SP Halinów
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Niedziela 2022-06-19 15:30
      58
      SP Święcice
      MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
    • Niedziela 2022-06-19 15:15
      57
      Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
    • Niedziela 2022-06-19 15:15
      56
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      UKS Chynów Zielona Góra
    • Niedziela 2022-06-19 15:00
      55
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      UKS Motława Suchy Dąb
    • Niedziela 2022-06-19 15:00
      54
      OCKK Biedronki SP Chudek
      UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
    • Niedziela 2022-06-19 14:45
      53
      SP 81 Gdańsk
      SP 47 Gdynia I
    • Niedziela 2022-06-19 14:45
      52
      UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      UKS Młode Wilki Zabrodzie
    • Niedziela 2022-06-19 14:30
      51
      MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Niedziela 2022-06-19 14:30
      50
      KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
      UKS Chynów Zielona Góra
    • Niedziela 2022-06-19 14:15
      49
      SP Halinów
      SP Święcice
    • Niedziela 2022-06-19 14:15
      48
      Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
    • Niedziela 2022-06-19 14:00
      47
      UKS Motława Suchy Dąb
      UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
    • Niedziela 2022-06-19 14:00
      46
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      OCKK Biedronki SP Chudek
    • Niedziela 2022-06-19 13:45
      45
      SP 47 Gdynia I
      UKS Młode Wilki Zabrodzie
    • Niedziela 2022-06-19 13:45
      44
      UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      SP 81 Gdańsk
    • Niedziela 2022-06-19 13:30
      43
      UKS Chynów Zielona Góra
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Niedziela 2022-06-19 13:30
      42
      MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
    • Niedziela 2022-06-19 13:15
      41
      SP Halinów
      Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
    • Niedziela 2022-06-19 13:15
      40
      SP Święcice
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P Bramki Pkt
    1 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 4 4 0 27 - 9 12
    2 UKS Młode Wilki Zabrodzie 4 3 1 15 - 5 9
    3 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 4 2 2 10 - 10 6
    4 SP Ostrówek 8 1 6 4 - 32 4
    5 UKS Motława Suchy Dąb 4 1 3 9 - 13 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P Bramki Pkt
    1 EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko 8 4 4 15 - 24 12
    2 UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia 4 3 0 24 - 7 10
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 4 3 1 12 - 6 9
    4 UKS Młode Wilki Zabrodzie II 8 3 5 16 - 26 9
    5 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 4 2 1 13 - 7 7

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P Bramki Pkt
    1 SP 81 Gdańsk 3 3 0 13 - 4 9
    2 KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia 3 2 1 14 - 7 6
    3 ZSP nr 2 Białystok 7 2 5 8 - 30 6
    4 SP Święcice 3 1 2 16 - 10 3

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P Bramki Pkt
    1 UKS Chynów Zielona Góra 3 3 0 10 - 3 9
    2 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I 3 2 1 6 - 2 6
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 3 1 2 7 - 8 3
    4 SP 2 Hrubieszów 7 0 6 6 - 22 1

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W P Bramki Pkt
    1 OCKK Biedronki SP Chudek 3 2 0 18 - 3 7
    2 SP Halinów 3 2 0 17 - 3 7
    3 SP 47 Gdynia I 3 1 2 5 - 19 3
    4 UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz 3 0 3 0 - 15 0


    Kolejki spotkań

      II runda
      • Niedziela 2022-06-19 15:00
        81
        ZSP nr 2 Białystok
        SP 2 Hrubieszów
      • Niedziela 2022-06-19 15:00
        80
        SP Ostrówek
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Niedziela 2022-06-19 14:45
        79
        ZSP nr 2 Białystok
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Niedziela 2022-06-19 14:45
        78
        SP Ostrówek
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
      • Niedziela 2022-06-19 14:30
        77
        SP 2 Hrubieszów
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
      • Niedziela 2022-06-19 14:30
        76
        SP Ostrówek
        ZSP nr 2 Białystok
      • Niedziela 2022-06-19 14:15
        75
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
      • Niedziela 2022-06-19 14:15
        74
        SP Ostrówek
        SP 2 Hrubieszów
      • Niedziela 2022-06-19 14:00
        73
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
        ZSP nr 2 Białystok
      • Niedziela 2022-06-19 14:00
        72
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        SP 2 Hrubieszów
      Runda zasadnicza
      • Niedziela 2022-06-19 11:15
        38
        UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2022-06-19 11:15
        37
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Niedziela 2022-06-19 11:00
        33
        SP Ostrówek
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2022-06-19 11:00
        36
        OCKK Biedronki SP Chudek
        SP Halinów
      • Niedziela 2022-06-19 11:00
        35
        SP 47 Gdynia I
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2022-06-19 11:00
        34
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      • Niedziela 2022-06-19 10:45
        32
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SP 2 Hrubieszów
      • Niedziela 2022-06-19 10:45
        31
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Chynów Zielona Góra
      • Niedziela 2022-06-19 10:45
        30
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
      • Niedziela 2022-06-19 10:45
        29
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
      • Niedziela 2022-06-19 10:30
        28
        SP Święcice
        KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2022-06-19 10:30
        27
        SP 81 Gdańsk
        ZSP nr 2 Białystok
      • Niedziela 2022-06-19 10:30
        26
        UKS Motława Suchy Dąb
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
      • Niedziela 2022-06-19 10:30
        25
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        SP Ostrówek
      • Niedziela 2022-06-19 10:15
        24
        OCKK Biedronki SP Chudek
        SP 47 Gdynia I
      • Niedziela 2022-06-19 10:15
        23
        SP Halinów
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2022-06-19 10:15
        22
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2022-06-19 10:15
        21
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
        UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
      • Niedziela 2022-06-19 10:00
        20
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2022-06-19 10:00
        19
        SP 2 Hrubieszów
        UKS Chynów Zielona Góra
      • Niedziela 2022-06-19 10:00
        18
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        UKS Motława Suchy Dąb
      • Niedziela 2022-06-19 10:00
        17
        SP Ostrówek
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
      • Niedziela 2022-06-19 09:45
        16
        SP Święcice
        SP 81 Gdańsk
      • Niedziela 2022-06-19 09:45
        15
        KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
        ZSP nr 2 Białystok
      • Niedziela 2022-06-19 09:45
        14
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2022-06-19 09:45
        13
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Młode Wilki Zabrodzie II
      • Niedziela 2022-06-19 09:30
        12
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        OCKK Biedronki SP Chudek
      • Niedziela 2022-06-19 09:30
        11
        SP Halinów
        SP 47 Gdynia I
      • Niedziela 2022-06-19 09:30
        10
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      • Niedziela 2022-06-19 09:30
        9
        UKS Motława Suchy Dąb
        SP Ostrówek
      • Niedziela 2022-06-19 09:15
        8
        UKS Chynów Zielona Góra
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2022-06-19 09:15
        6
        UKS Chwarzno / SP 48 Gdynia
        EUKS Spartakus Sicienko EUKS Spartakus Sicienko
      • Niedziela 2022-06-19 09:15
        5
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2022-06-19 09:00
        1
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        UKS Motława Suchy Dąb
      • Niedziela 2022-06-19 09:00
        4
        ZSP nr 2 Białystok
        SP Święcice
      • Niedziela 2022-06-19 09:00
        3
        KS Dragons Płoskinia KS Dragons Płoskinia
        SP 81 Gdańsk
      • Niedziela 2022-06-19 09:00
        2
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2022-06-18 09:15
        7
        SP 2 Hrubieszów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk I

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...