Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Finał
    • Sobota 2022-05-28
      ew. EK1M-05
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
    • Niedziela 2022-05-22 12:00
      ew. EK1M-04
      SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
    • Sobota 2022-05-21 18:30
      EK1M-03
      SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
    • Niedziela 2022-05-08 11:00
      EK1M-02
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
    • Sobota 2022-05-07 18:30
      EK1M-01
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
    Mecze o 3. miejsce
    • Sobota 2022-05-28
      ew. EK3M-05
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
    • Niedziela 2022-05-22 10:00
      ew. EK3M-04
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Sobota 2022-05-21 16:00
      EK3M-03
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2022-05-08 10:00
      EK3M-02
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
    • Sobota 2022-05-07 18:00
      EK3M-01
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
    Półfinały play-off / Para #1
    Półfinały play-off / Para #2
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 10 9 0 0 1 157 - 22 28
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 10 8 1 1 0 108 - 32 26
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 10 5 5 0 0 71 - 56 15
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 10 4 6 0 0 31 - 86 12
    5 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 10 2 7 0 1 24 - 98 7
    6 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 10 0 9 1 0 27 - 124 2

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Weronika Grądzka JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 62 29 33 0 14
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 60 49 11 0 14
      Justyna Krzywak Jedynka Trzebiatów 39 15 24 2 12
      Gabriela Wójcik Bankówka Zielonka 32 14 18 2 15
      Jutrzenka Cirocka Jedynka Trzebiatów 28 17 11 6 13
      Patrycja Hliwa Jedynka Trzebiatów 26 19 7 0 10
      Maja Stenka JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 25 17 8 4 14

      Zobacz więcej...


      Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkania w piątek lub niedzielę po uzgodnieniu z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

      • Po rundzie zasadniczej zespoły 1 - 4 przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych spotkań.
      • I runda Play Off – półfinały (1 – 4, 2-3) do dwóch wygranych spotkań w systemie meczów: wyjazd, dom, dom. Organizatorem pierwszego spotkania są zespoły, które po rundzie zasadniczej zajęły miejsce 3 i 4, drugiego i ewentualnie 3 zespoły 1 i 2.
      • II runda Play Off – finały (W1 – 4, W2 – 3; P1 – 4, P2 – 3) do trzech wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom. Organizatorem pierwszego i drugiego spotkania jest zespół, który zajął wyższe miejsce w sezonie zasadniczym, pozostałe spotkania wg podanego klucza.
      • Pierwsze spotkania finałowe odbywają się w sobotę (od 15:00 do 20:00), drugie w niedzielę (od 09:00 do 14:00); trzecie w sobotę (od 15:00 do 20:00); czwarte w niedzielę (od 09:00 do 14:00); piąte w sobotę (od 15:00 do 20:00).
      • Mecz o miejsce 5 nie będzie rozgrywany (kolejność jak po rundzie zasadniczej).