Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2 2 0 0 0 32 - 12 6
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 2 1 0 1 0 15 - 11 5
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 2 0 1 0 1 11 - 15 1
    4 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    5 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    6 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 2 0 2 0 0 12 - 32 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2020-09-27 10:00
        KJS04
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2020-09-27 09:30
        KJS06
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2020-09-27
        KJS02
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-09-26 19:00
        KJS05
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2020-09-26 18:00
        KJS03
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-09-26
        KJS01
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      2. kolejka
      • Niedziela 2020-12-06
        KJS12
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2020-12-06
        KJS10
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2020-12-06
        KJS08
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2020-12-05
        KJS11
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-12-05
        KJS09
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-12-05
        KJS07
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      3. kolejka
      • Niedziela 2021-01-10
        KJS18
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2021-01-10
        KJS16
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Niedziela 2021-01-10
        KJS14
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-01-09
        KJS17
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-01-09
        KJS15
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2021-01-09
        KJS13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      4. kolejka
      • Niedziela 2021-02-28
        KJS24
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2021-02-28
        KJS22
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2021-02-28
        KJS20
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2021-02-27
        KJS23
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-02-27
        KJS21
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-02-27
        KJS19
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      5. kolejka
      • Niedziela 2021-03-21
        KJS30
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2021-03-21
        KJS28
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2021-03-21
        KJS26
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-03-20
        KJS29
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-03-20
        KJS27
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2021-03-20
        KJS25
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Zuzanna Kluczyńska Jedynka Trzebiatów 5 4 1 0 2
      Roksana Ludwikowska Jedynka Trzebiatów 4 3 1 0 2
      Nikola Kotelnicka Jedynka Trzebiatów 4 0 4 0 2
      Magdalena Kaczanowska Jedynka Trzebiatów 4 3 1 0 2
      Julia Koza Olimpia Gdańsk II 4 3 1 0 2
      Aleksandra Hinz Olimpia Gdańsk II 3 3 0 0 2
      Natalia Skiba Jedynka Trzebiatów 3 2 1 0 2

      Zobacz więcej...