Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 4 4 0 0 0 0 39 - 10 12
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 4 3 0 1 0 0 41 - 25 9
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 4 3 0 1 0 0 33 - 34 9
    4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 1 0 3 0 0 12 - 24 3
    5 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 4 1 0 3 0 0 9 - 26 3
    6 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 4 0 0 4 0 0 16 - 31 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 0 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 0 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 0 0 0 0 0 0 0 - 0 0


    Kolejki spotkań

      1 KOLEJKA
      • Sobota 2023-03-11
        JSMA15
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-02-11
        JSMB01
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2023-02-11
        JSMA14
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2023-02-11
        JSMA13
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      2 KOLEJKA
      • Niedziela 2023-03-12
        JSMA18
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2023-02-18
        JSMB02
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2023-02-18
        JSMA17
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2023-02-18
        JSMA16
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      3 KOLEJKA
      • Sobota 2023-02-25
        JSMB03
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
      • Sobota 2023-02-25
        JSMA21
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-02-25
        JSMA20
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-02-25
        JSMA19
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      4 KOLEJKA
      • Sobota 2023-03-11
        JSMB04
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
      • Sobota 2023-03-11
        JSMA24
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-03-11
        JSMA22
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-01-29 10:00
        JSMA23
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      5 KOLEJKA
      • Niedziela 2023-03-19
        JSMB05
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Niedziela 2023-03-19
        JSMA27
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2023-03-19
        JSMA26
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2023-03-19
        JSMA25
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      6 KOLEJKA
      • Sobota 2023-04-01
        JSMA28
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2023-04-01
        JSMB06
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2023-04-01
        JSMA30
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-04-01
        JSMA29
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      Zaliczone wyniki z poprzedniej rundy
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA01
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA12
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2023-01-01
        JSM11
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA10
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA09
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA08
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA07
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA06
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA05
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA04
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA03
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2023-01-01
        JSMA02
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 0 0 0 0 1
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 0 0 0 0 1
      Mateusz Woźny Absolwent Siedlec 0 0 0 0 1
      Kajetan Koszela Absolwent Siedlec 0 0 0 0 1
      Przemysław Nakonieczny Bankówka Zielonka 0 0 0 0 1
      Mateusz Chojnacki Bankówka Zielonka 0 0 0 0 1
      Michał Krupiński Bankówka Zielonka 0 0 0 0 1

      Zobacz więcej...