Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 5 4 1 0 0 20 - 13 12
    2 Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce 5 4 1 0 0 34 - 21 12
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 5 3 2 0 0 25 - 20 9
    4 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 5 2 3 0 0 18 - 12 6
    5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5 2 3 0 0 23 - 25 6
    6 UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk 5 0 5 0 0 12 - 41 0

    Kolejki spotkań

      12-13.03.2022 r., Nowy Targ
      • Niedziela 2022-03-13 13:55
        PAJM15
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce
      • Niedziela 2022-03-13 12:50
        PAJM14
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2022-03-13 11:45
        PAJM13
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Niedziela 2022-03-13 10:40
        PAJM12
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2022-03-13 09:35
        PAJM11
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce
      • Niedziela 2022-03-13 08:30
        PAJM10
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2022-03-12 17:40
        PAJM09
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2022-03-12 16:35
        PAJM08
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2022-03-12 15:30
        PAJM07
        UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
        Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce
      • Sobota 2022-03-12 14:25
        PAJM06
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2022-03-12 13:20
        PAJM05
        UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2022-03-12 12:15
        PAJM04
        Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2022-03-12 11:10
        PAJM03
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk UKS Chynów Zielona Góra Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2022-03-12 10:05
        PAJM02
        Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2022-03-12 09:00
        PAJM01
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Jakub Loskot Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce 21 11 10 0 5
      Sebastian Augustynek Victoria Gułtowy / Chrobry Brójce 17 11 6 2 5
      Karol Hennig Aligator Gdynia 12 6 6 0 5
      Franciszek Prokopiak ULKS Józefina 11 8 3 2 5
      Jakub Bieniasz-Krzywiec Aligator Gdynia 10 8 2 2 5
      Mikołaj Bagrowski Błyskawica Niechanowo 10 6 4 0 5
      Piotr Łęcki ULKS Józefina 9 3 6 2 5

      Zobacz więcej...