Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 5 5 0 0 0 54 - 13 15
    2 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 5 3 2 0 0 23 - 29 9
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 3 2 1 0 0 15 - 13 6
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 5 2 3 0 0 14 - 24 6
    5 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 4 1 3 0 0 17 - 30 3
    6 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 4 0 4 0 0 6 - 20 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2022-11-13 14:00
        EK03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2022-09-18 12:00
        EK01
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2022-09-17 15:00
        EK02
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      2. kolejka
      • Niedziela 2023-03-12
        EK06
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2022-09-25 17:00
        EK04
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2022-09-25 14:00
        EK05
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      3. kolejka
      • Niedziela 2023-03-19
        EK09
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Środa 2022-10-19 19:00
        EK07
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2022-10-16 12:00
        EK08
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      • Sobota 2022-12-17
        EK18
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2022-12-17
        EK17
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2022-12-17
        EK16
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      7. kolejka
      • Niedziela 2023-01-22
        EK21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-01-22
        EK20
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-01-21
        EK19
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-02-12
        EK24
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-02-12
        EK23
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-02-12
        EK22
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      9. kolejka
      • Sobota 2023-03-04
        EK27
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-03-04
        EK26
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2023-03-04
        EK25
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      10. kolejka
      • Sobota 2023-04-01
        EK30
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-04-01
        EK29
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-04-01
        EK28
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Wiktoria Matera JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 17 7 10 0 4
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 14 8 6 0 4
      Magdalena Krzystyniak Gryf Rybarzowice 9 7 2 0 4
      Marta Pracoń JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 9 5 4 2 5
      Marta Bieniasz-Krzywiec JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 8 5 3 0 4
      Maja Słonina JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 7 5 2 0 4
      Katarzyna Słonina JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 7 1 6 0 3

      Zobacz więcej...