Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 9 7 1 1 0 95 - 17 23
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 7 6 0 0 1 92 - 17 19
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 7 6 1 0 0 67 - 8 18
    4 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 9 5 4 0 0 50 - 33 15
    5 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 5 4 1 0 0 47 - 12 12
    6 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 10 2 7 1 0 42 - 82 8
    7 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 0 7 0 1 21 - 58 1
    8 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 9 0 9 0 0 6 - 193 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Piątek 2021-01-01 10:00
        EK08 (w Zbąszyn
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-10-10 16:00
        EK07
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-10-10 16:00
        EK06
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-10-10 16:00
        EK05
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      3. kolejka
      4. kolejka
      • Sobota 2020-11-14 15:30
        EK13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2020-10-31 19:00
        EK14
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-10-31 16:00
        EK16
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-10-31
        EK15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      5. kolejka
      • Sobota 2020-11-21 19:00
        EK17
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2020-11-21 18:00
        EK19
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Wtorek 2020-09-01 20:00
        EK18
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Piątek 2020-02-21
        EK20
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      • Sobota 2021-01-16 18:00
        EK33
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2021-01-16 16:00
        EK35
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Piątek 2021-01-01 16:00
        EK36
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2020-10-11 10:00
        EK34
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      10. kolejka
      • Niedziela 2021-02-14
        EK40
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-01-23 19:00
        EK38
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2021-01-23 16:00
        EK39
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-01-23 16:00
        EK37
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      11. kolejka
      • Sobota 2021-02-13
        EK44
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2021-02-13
        EK43
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2021-02-13
        EK42
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2020-11-15 10:00
        EK41
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      12. kolejka
      • Sobota 2021-02-20
        EK48
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2021-02-20
        EK47
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-02-20
        EK46
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-02-20
        EK45
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      13. kolejka
      • Sobota 2021-03-06
        EK52
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2021-03-06
        EK51
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2021-03-06
        EK49
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Wtorek 2020-09-01
        EK50
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      14. kolejka
      • Sobota 2021-03-13
        EK56
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2021-03-13
        EK54
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-03-13
        EK53
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2020-12-13 10:00
        EK55
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Klaudia Szelzchen MOS Zbąszyń 33 16 17 2 7
      Agnieszka Timek-Dziadkowiec Podhale Nowy Targ 32 21 11 2 9
      Justyna Krzywak Jedynka Trzebiatów 31 12 19 0 7
      Maja Mazur Jedynka Trzebiatów 27 12 15 0 7
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 24 13 11 2 9
      Jutrzenka Cirocka Jedynka Trzebiatów 22 18 4 2 7
      Hanna Samson Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 21 15 6 2 4

      Zobacz więcej...