Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1 1 0 0 0 15 - 1 3
    2 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 1 1 0 0 0 10 - 0 3
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 1 1 0 0 0 4 - 2 3
    4 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    5 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    6 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 1 0 1 0 0 2 - 4 0
    7 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 1 0 1 0 0 0 - 10 0
    8 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 1 0 1 0 0 1 - 15 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Sobota 2020-10-10
        EK08
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-10-10
        EK07
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-10-10
        EK06
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-10-10
        EK05
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      3. kolejka
      • Sobota 2020-10-24
        EK12
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2020-10-24
        EK11
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-10-24
        EK10
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-10-24
        EK09
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      4. kolejka
      • Sobota 2020-10-31
        EK16
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-10-31
        EK15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-10-31
        EK14
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-10-31
        EK13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      5. kolejka
      • Sobota 2020-11-21
        EK20
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-11-21
        EK19
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-11-21
        EK18
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-11-21
        EK17
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      6. kolejka
      • Sobota 2020-11-28
        EK24
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-11-28
        EK23
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-11-28
        EK22
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2020-11-28
        EK21
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      7. kolejka
      • Sobota 2020-12-12
        EK28
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-12-12
        EK27
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-12-12
        EK26
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-12-12
        EK25
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      8. kolejka
      • Sobota 2021-01-09
        EK31
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-12-19
        EK32
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-12-19
        EK30
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-12-19
        EK29
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      9. kolejka
      • Sobota 2021-01-16
        EK33
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2021-01-16
        EK36
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-01-16
        EK35
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-01-16
        EK34
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      10. kolejka
      • Sobota 2021-01-23
        EK40
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-01-23
        EK39
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-01-23
        EK38
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2021-01-23
        EK37
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      11. kolejka
      • Sobota 2021-02-13
        EK44
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2021-02-13
        EK43
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-02-13
        EK42
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-02-13
        EK41
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      12. kolejka
      • Sobota 2021-02-20
        EK48
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2021-02-20
        EK47
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-02-20
        EK46
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-02-20
        EK45
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      13. kolejka
      • Sobota 2021-03-06
        EK52
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2021-03-06
        EK51
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2021-03-06
        EK50
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-03-06
        EK49
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      14. kolejka
      • Sobota 2021-03-13
        EK56
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-03-13
        EK55
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2021-03-13
        EK54
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2021-03-13
        EK53
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Hanna Samson Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 8 5 3 0 1
      Weronika Grądzka Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4 2 2 0 1
      Anna Borkowska Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4 3 1 0 1
      Julia Opic MOS Zbąszyń 4 3 1 0 1
      Marika Adamczyk MOS Zbąszyń 4 3 1 0 1
      Marta Sikora Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 3 2 1 0 1
      Magdalena Marek MOS Zbąszyń 3 2 1 0 1

      Zobacz więcej...