- Rozgrywki 2022/2023
- Rozgrywki 2021/2022
- Ekstraliga Mężczyzn
- I Liga Mężczyzn
- Ekstraliga Kobiet
- Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
- Liga Juniorów Starszych (MU19)
- Liga Juniorek Starszych (WU19)
- Liga Juniorów Młodszych (MU16)
- Liga Juniorek Młodszych (WU16)
- Dzieci
- Archiwum rozgrywek
- Terminarz i system rozgrywek 2021/2022
- Lista hal zweryfikowanych
- Transfery 2021/2022
- Śląska Liga Unihokeja
- Młodziczki
- Rozgrywki 2020/2021
- Rozgrywki 2019/2020
- Rozgrywki 2018/2019
- Rozgrywki 2017/2018
- Salming Ekstraliga Mężczyzn
- Salming Ekstraliga Kobiet
- Juniorzy Starsi
- Juniorki Starsze
- Juniorzy Młodsi
- Juniorki Młodsze
- Młodzicy
- Młodziczki
- Terminarz rozgrywek 2017/2018
- Puchar AZS 2017
- Transfery 2017
- Hale sportowe dopuszczone do rozgrywek
- Opalenica Liga Unihokeja
- Śląska Liga Unihokeja
- UUiBW - wszystkie informacje
- Rozgrywki 2016/2017
- Rozgrywki 2015/2016
- Rozgrywki 2014/2015
- Rozgrywki 2013/2014
- Rozgrywki 2012/2013
- Rozgrywki 2011/2012
- Rozgrywki 2010/2011
- Rozgrywki 2009/2010
- Rozgrywki 2008/2009
- Rozgrywki 2007/2008
- Rozgrywki 2006/2007
- Rozgrywki 2005/2006
- Rozgrywki 2004/2005
- Rozgrywki 2003/2004
- Rozgrywki 2002/2003
- Rozgrywki 2001/2002
Wiadomości
JM16 : UKS Absolwent Siedlec 6 : 4 UKS Chynów Zielona Góra
- Mecz
- Składy
(Grupa D) I turniej eliminacyjny - Babimost, 12.12.2020 , 12-12-2020 16:45 Liczba widzów: 0
UKS Absolwent Siedlec
6:4
(1:2,3:0,2:2)
UKS Chynów Zielona Góra
- 1 Jakub Huba
- 2 Damian Sulicki (Jakub Huba)
- Mateusz Walkowiak 1
- 211 2 min. kary - Piotr Marczak
- Mateusz Walkowiak 2
- Eryk Pytel (Stefan Jagiełło) 3
- Karol Ceglarek (Mateusz Walkowiak) 4
- Eryk Pytel 5
- 3 Piotr Marczak (Oskar Czarnecki)
- 4 Rostyslav Chornobai
- Karol Ceglarek (Maciej Matysiak) 6
Przerwa na żądanie |
|
36:24 | |
Statystyki bramkarzy |
|
Oskar Matysik 69.23 % (4/9) | 60.00 % Oskar Pietrasz (2/3) |
75.00 % Patryk Dzięcioł (2/6) | |
Najlepsi zawodnicy |
|
Jagiełło Stefan | Chornobai Rostyslav |
Składy drużyn
- 1Mateusz WalkowiakJakub Huba
- 2Adam BanachDamian Sulicki
- 3Maciej MatysiakIgor Pałka
- 4Jakub CycońRostyslav Chornobai
- 5Mikołaj ŚmiałekPatryk Dzięcioł
- 6Kajetan KoszelaOskar Czarnecki
- 7Eryk PytelPiotr Marczak
- 8Stanisław MasznerKarol Jarzina
- 9Karol CeglarekMilan Guzowski
- 10Stefan JagiełłoOskar Pietrasz
- 11Oskar MatysikJerzy Szymański
- 12Michał Górniak
Trener i osoby towarzyszące
- 1Zdzisława ŁopuszyńskaMarcin Karaszewski
- 2Leszek Łopuszyński