Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 10 8 2 0 0 102 - 35 24
    2 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 10 6 3 1 0 123 - 37 20
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 9 6 3 0 0 66 - 45 18
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 8 5 2 1 0 78 - 26 17
    5 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 10 4 4 0 2 64 - 49 14
    6 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 11 4 6 0 1 86 - 80 13
    7 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 7 1 5 1 0 33 - 56 5
    8 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 9 0 9 0 0 10 - 234 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      • Niedziela 2020-02-23
        EK 28
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2019-11-23 20:00
        EK 27
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-11-23 19:00
        EK 26 (Łochów)
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2019-09-15 10:30
        EK 25 (Gdańsk)
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      • Sobota 2020-02-15
        EK 41 (w Rybarz
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2020-01-25
        EK 44
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-25
        EK 43
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-25
        EK 42
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      12. kolejka
      • Sobota 2020-02-08
        EK 48
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-02-08
        EK 47
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-02-08
        EK 46
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EK 45 (w Trzebi
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      13. kolejka
      • Niedziela 2020-02-16
        EK 50
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-15
        EK 52
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-02-15
        EK 51
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2019-11-17 10:00
        EK 49 (w Rybarz
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      14. kolejka
      • Sobota 2020-02-29
        EK 56
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2020-02-29
        EK 55
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-02-29
        EK 54
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-02-29
        EK 53
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Florczak Podhale Nowy Targ 52 33 19 0 9
      Agnieszka Timek-Dziadkowiec Podhale Nowy Targ 48 29 19 4 10
      Malwina Zagórska Olimpia Gdańsk 37 25 12 0 10
      Justyna Krzywak Jedynka Trzebiatów 35 26 9 2 7
      Klaudia Szelzchen MOS Zbąszyń 34 19 15 0 8
      Katarzyna Rogala Dzikie Gęsi Zielonka 33 13 20 4 11
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 29 20 9 0 10

      Zobacz więcej...