Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 4 4 0 0 46 - 1 12
    2 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV 4 1 2 1 12 - 18 5
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 4 1 1 2 13 - 14 4
    4 UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo 4 1 1 2 9 - 31 4
    5 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 4 1 0 3 11 - 27 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 3 3 0 0 21 - 6 9
    2 UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz 3 2 0 1 15 - 6 6
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 3 1 0 2 9 - 20 3
    4 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 3 0 0 3 3 - 16 0


    Kolejki spotkań

      (Gr. A) I turniej eliminacyjny - Gdańsk 11/11/2022
      • Piątek 2022-11-11 18:30
        AJMK10
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Piątek 2022-11-11 17:40
        AJMK09
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Piątek 2022-11-11 16:50
        AJMK08
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
      • Piątek 2022-11-11 16:00
        AJMK07
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Piątek 2022-11-11 15:10
        AJMK06
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Piątek 2022-11-11 14:20
        AJMK05
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
      • Piątek 2022-11-11 13:30
        AJMK04
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Piątek 2022-11-11 12:40
        AJMK03
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Piątek 2022-11-11 11:50
        AJMK02
        UKS Salezjanie Poznań / Kopla Paczkowo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Piątek 2022-11-11 11:00
        AJMK01
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      (Gr. B) I turniej eliminacyjny - Żurawica 12/11/2022

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Cecylia Chomnicka Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 14 10 4 0 4
      Krystyna Lukas Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 14 10 4 0 4
      Kinga Stein Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 12 5 7 0 4
      Zofia Dzięcioł MOS Zbąszyń 11 11 0 0 4
      Natalia Milczyńska Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 10 6 4 0 4
      Julia Stachelek Jedynka Orzysz 9 4 5 0 3
      Marta Pracoń Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 9 4 5 0 4

      Zobacz więcej...