Facebook Twitter Google Plus

Puchar Polski Mężczyzn

    Hala nr 1 (ul. Puszkina 31), faza pucharowa
    • Niedziela 2020-09-13 14:00
      FINAŁ
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    • Niedziela 2020-09-13 12:45
      o 3 m.
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      Black Shadows Black Shadows
    • Niedziela 2020-09-13 11:30
      24 - o m. 9-11
      Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
    • Niedziela 2020-09-13 10:15
      22 - półfinał
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      Black Shadows Black Shadows
    • Niedziela 2020-09-13 09:00
      20 - półfinał
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Sobota 2020-09-12 21:15
      18 - o m. 9-11
      UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      Bruins Rybnik Bruins Rybnik
    • Sobota 2020-09-12 20:00
      15 - ćwierćfina
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
    • Sobota 2020-09-12 18:45
      17 - o m. 9-11
      Bruins Rybnik Bruins Rybnik
      Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
    • Sobota 2020-09-12 17:30
      13 - ćwierćfina
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      BESCO BESCO
    Hala nr 2 (ul. Szarych Szeregów 7), faza pucharowa

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 2 2 0 0 0 29 - 3 6
    2 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 2 1 1 0 0 12 - 10 3
    3 Bruins Rybnik Bruins Rybnik 2 0 2 0 0 3 - 31 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Black Shadows Black Shadows 2 2 0 0 0 12 - 5 6
    2 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 2 0 2 0 0 5 - 12 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 2 2 0 0 0 15 - 5 6
    2 BESCO BESCO 2 1 1 0 0 7 - 10 3
    3 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej 2 0 2 0 0 5 - 12 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 2 0 0 0 16 - 4 6
    2 Smoki Kraków Smoki Kraków 2 1 1 0 0 10 - 9 3
    3 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 2 0 2 0 0 3 - 16 0


    Kolejki spotkań

      Hala nr 1 (ul. Puszkina 31), faza grupowa
      Hala nr 2 (ul. Szarych Szeregów 7), faza grupowa

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


       

      Punktacja kanadyjska - TOP26:

       

      Lp

      Zawodnik

      Drużyna

      Punktacja

      Bramki

      Asysty

      kanadyjska

               

      1.

      Kacper Skura

      SKS Olimpia Łochów

      17

      15

      2

                 

      2.

      Mateusz Antoniak

      UKS Barkówka Zielonka

      17

      13

      4

                 

      3.

      Michał Kozubal

      I LO UKS Floorball Gorzów

      16

      12

      4

                 

      4.

      Mateusz Kołodziejski

      AU Politechniki Łódzkiej

      15

      11

      4

                 

      5.

      Adam Fliegner

      KS Lokomotiv Czerwieńsk

      13

      6

      7

                 

      6.

      Grzegorz Marszał

      SKS Olimpia Łochów

      12

      7

      5

                 

      7.

      Wojciech Bojko

      I LO UKS Floorball Gorzów

      12

      7

      5

                 

      8.

      Jakub Korczak

      Black Shadows Nowy Targ

      11

      7

      4

                 

      9.

      Michał Sieńko

      UKS Barkówka Zielonka

      11

      4

      7

                 

      10.

      Filip Łukaszewski

      I LO UKS Floorball Gorzów

      11

      2

      9

                 

      11.

      Robert Krawczyk

      AU Politechniki Łódzkiej

      10

      9

      1

                 

      12.

      Bartłomiej Fliegner

      KS Lokomotiv Czerwieńsk

      10

      8

      2

                 

      13.

      Maksym Helman

      I LO UKS Floorball Gorzów

      10

      4

      6

                 

      14.

      Kacper Wierzchołowski

      SKS Olimpia Łochów

      10

      3

      7

                 

      15.

      Rafał Fijałkowski

      AU Politechniki Łódzkiej

      10

      3

      7

                 

      16.

      Dominik Goździela

      UKS Victoria Gułtowy

      9

      4

      5

                 

      17.

      Adrian Popławski

      TLU Kala-Izolacje Toruń

      8

      5

      3

                 

      18.

      Jan Rydzewski

      UKS Barkówka Zielonka

      8

      4

      4

                 

      19.

      Sebastian Sternicki

      SKS Olimpia Łochów

      8

      4

      4

                 

      20.

      Daniel Chochowski

      I LO UKS Floorball Gorzów

      8

      4

      4

                 

      21.

      Igor Grabowski

      UKS Barkówka Zielonka

      8

      2

      6

                 

      22.

      Łukasz Wroński

      AU Politechniki Łódzkiej

      8

      0

      8

                 

      23.

      Rafał Żabówka

      KS Smoki Kraków

      7

      6

      1

                 

      24.

      Przemysław Ptaszyński

      UKS Victoria Gułtowy

      7

      6

      1

                 

      25.

      Bartosz Jarysz

      KS Lokomotiv Czerwieńsk

      7

      5

      2

                 

      26.

      Paweł Kleinhardt

      I LO UKS Floorball Gorzów

      7

      3

      4