Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 5 4 1 0 0 44 - 16 12
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 3 3 0 0 0 30 - 11 9
    3 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 4 3 1 0 0 26 - 16 9
    4 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 4 2 2 0 0 20 - 20 6
    5 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 5 2 3 0 0 21 - 38 6
    6 Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej 3 1 2 0 0 20 - 24 3
    7 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 2 0 2 0 0 10 - 21 0
    8 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 4 0 4 0 0 15 - 40 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2021-02-14
        EM04
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-09-19 19:00
        EM01
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-09-19 19:00
        EM03
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-09-19 17:00
        EM02
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      2. kolejka
      • Niedziela 2021-01-24
        EM06
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2020-09-27 10:00
        EM05
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-09-26 19:00
        EM08
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-09-26 19:00
        EM07
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      3. kolejka
      • Sobota 2020-10-10 18:00
        EM11
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-10-10 12:30
        EM12
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-10
        EM10
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-10-10
        EM09
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      4. kolejka
      • Sobota 2020-10-31 16:00
        EM16
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-10-31
        EM14
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-10-31
        EM13
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-24 16:00
        EM15
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      5. kolejka
      • Sobota 2020-11-21 19:00
        EM19
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-11-21 16:00
        EM18
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Poniedziałek 2020-03-30 19:00
        EM17
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Poniedziałek 2020-03-30
        EM20
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      6. kolejka
      • Sobota 2020-11-28
        EM24
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-11-28
        EM22
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-11-28
        EM23
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2020-11-28
        EM21
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      7. kolejka
      • Sobota 2020-12-19
        EM28
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-12-19
        EM27
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-12-19
        EM26
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-12-19
        EM25
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      8. kolejka
      • Sobota 2021-01-09
        EM31
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2021-01-09
        EM30
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-01-09
        EM32
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2021-01-09
        EM29
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      9. kolejka
      • Sobota 2021-01-23
        EM33
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2021-01-23
        EM36
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2021-01-23
        EM35
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-01-23
        EM34
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      10. kolejka
      • Sobota 2021-01-30
        EM37
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-01-30
        EM40
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2021-01-30
        EM39
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2021-01-30
        EM38
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      11. kolejka
      • Sobota 2021-02-20
        EM44
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-02-20
        EM43
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2021-02-20
        EM42
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-02-20
        EM41
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      12. kolejka
      • Sobota 2021-02-13
        EM47
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2021-02-13
        EM45
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-11-07 19:00
        EM48
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-10-03 18:00
        EM46
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      13. kolejka
      • Sobota 2021-03-06
        EM52
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2021-03-06
        EM50
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2021-03-06
        EM51
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-03-06
        EM49
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      14. kolejka
      • Sobota 2021-03-13
        EM56
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2021-03-13
        EM55
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2021-03-13
        EM54
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
      • Sobota 2021-03-13
        EM53
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Michał Sieńko Bankówka Zielonka 18 8 10 0 5
      Mateusz Antoniak Bankówka Zielonka 16 9 7 0 4
      Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 11 7 4 0 4
      Jakub Korczak Górale Nowy Targ 10 7 3 8 4
      Bartosz Ciapała Górale Nowy Targ 9 4 5 0 4
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 9 4 5 0 5
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 8 5 3 0 3

      Zobacz więcej...