Facebook Twitter Google Plus

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

  • Dane
  • Sezony
  • Mecze
  • Zawodnicy
  • Galeria

Dane kontaktowe

Miasto : Gdańsk
Województwo : pomorskie
Adres : 80-299 Gdańsk, ul. Myśliborska 6
Trener 1 : Piotr Ludwichowski, tel. 606 944 346, ludwich@wp.pl

Mecze

1. kolejka: EK01 19-09-2020 18:00 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 15 : 1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
2. kolejka: EK05 10-10-2020 16:00 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 3 : 11 PUKS Trzebinia Szczegóły
3. kolejka: EK09 24-10-2020 17:00 PKS MOS Zbąszyń 7 : 2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
4. kolejka: EK13 14-11-2020 15:30 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 10 : 2 Gryf Rybarzowice Szczegóły
11. kolejka: EK41 15-11-2020 10:00 Gryf Rybarzowice 1 : 12 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
5. kolejka: EK17 21-11-2020 19:00 MMKS Podhale Nowy Targ 8 : 1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
6. kolejka: EK21 28-11-2020 18:00 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 6 : 5 (ET) UKS Bankówka Zielonka Szczegóły
7. kolejka: EK25 12-12-2020 18:00 SUS Travel Jedynka Trzebiatów 10 : 1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
8. kolejka: EK29 18-12-2020 19:30 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 0 : 15 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Szczegóły
9. kolejka: EK33 16-01-2021 18:00 PUKS Trzebinia 8 : 6 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
10. kolejka: EK37 23-01-2021 16:00 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 1 : 5 PKS MOS Zbąszyń Szczegóły
12. kolejka: EK45 20-02-2021 16:00 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 3 : 5 MMKS Podhale Nowy Targ Szczegóły
13. kolejka: EK49 06-03-2021 16:00 UKS Bankówka Zielonka - : - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szczegóły
14. kolejka: EK53 13-03-2021 00:00 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - : - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Szczegóły

Zawodnicy

Zawodnik Punktacja kanadyjska Asysta
[min]

[%]
Ilość rozegranych spotkań
Patrycja Ryszewska 6 3 3 2 0 8
Agata Poręba 6 6 0 2 0 11
Marta Grześkowiak 1 1 0 2 0 3
Malwina Stefańska 2 1 1 0 0 11
Maja Siłacz 4 1 3 4 0 11
Natalia Banaszak 0 0 0 0 0 6
Marta Bieniasz-Krzywiec 3 3 0 2 0 11
Weronika Zielna 3 0 3 0 0 8
Aleksandra Hinz 1 1 0 0 0 10
Anna Kopaczewska 1 1 0 0 0 8
Katarzyna Słonina 12 6 6 2 0 11
Maja Słonina 0 0 0 0 0 7
Sara Bejm 6 4 2 2 0 10
Karolina Madejska 0 0 0 0 0 4
Jagoda Budzisz 0 0 0 2 0 11
Amelia Rogacka 1 0 1 2 0 5
Zuzanna Kiełbicka 9 5 4 4 0 11
Marika Kondracka 0 0 0 0 61.43 %
(27/43)
5
Marianna Antkowiak 4 1 3 0 0 12
Hanna Sieroń 0 0 0 0 80.46 %
(17/70)
5
Martyna Grądzka 9 2 7 0 0 9
Małgorzata Nowicka 0 0 0 0 0 3
Luiza Sumisławska 5 4 1 0 0 7
Julia Koza 1 0 1 0 0 3
Malwina Witkowska 3 2 1 2 0 8
Alicja Zielonka 0 0 0 0 76.24 %
(48/154)
10
Klara Lukas 3 2 1 0 0 5
Hanna Tybura 0 0 0 0 0 2
Paulina Bartoszewicz 1 1 0 0 0 9
Małgorzata Jasińska 2 1 1 0 0 1
Klaudia Kustosz 0 0 0 0 0 1

Galeria