IM31 : KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 18 : 7 UKS Victoria Gułtowy

  • Mecz
  • Składy

Live 8. kolejka Czerwieńsk, ul. Zielonogórska 43, 15-01-2023 12:03 Liczba widzów: 112

Koniec meczu

KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 18:7 (3:1,8:3,10:3) UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
  • Michał Pawlak 1
  • Martin Roszkiewicz 2
  • 1 Sebastian Augustynek
  • Michał Osadziński (Adam Fliegner) 3
  • 2 min. kary - Martin Roszkiewicz207
  • 2 Jakub Loskot (Sebastian Augustynek)
  • Martin Roszkiewicz (Michał Pawlak) 4
  • Michał Osadziński (Adam Fliegner) 5
  • Tomasz Liberek (Michał Pawlak) 6
  • Konrad Roślik (Adam Fliegner) 7
  • Konrad Roślik (Adam Fliegner) 8
  • Michał Pawlak 9
  • Adam Fliegner 10
  • 3 Przemysław Ptaszyński
  • Michał Osadziński (Adam Fliegner) 11
  • 4 Filip Falbierski
  • Milan Guzowski 12
  • Martin Roszkiewicz (Michał Pawlak) 13
  • Adam Fliegner (Michał Osadziński) 14
  • 2 min. kary - Adam Fliegner201
  • 5PP Przemysław Ptaszyński (Wiktor Grabowski)
  • Michał Pawlak (Martin Roszkiewicz) 15
  • 2 min. kary - Bartłomiej Fliegner207
  • 6PP Sebastian Augustynek (Jan Tarnowski)
  • Konrad Roślik 16
  • Martin Roszkiewicz (Tomasz Liberek) 17
  • 7 Marcin Bukowski
  • 219 2 min. kary - Marcin Bukowski
  • Michał Pawlak (Tomasz Liberek) 18

Przerwa na żądanie

30:48

Statystyki bramkarzy

Marcin Bałdyga 33.33 % (2/1) 68.42 % Daniel Roszyk (6/13)
Patryk Dzięcioł 85.71 % (5/30) 53.85 % Igor Antończuk (12/14)

Najlepsi zawodnicy

Dzięcioł Patryk Augustynek Sebastian

Składy drużyn

  • 1Rafał Poprawski
    Marcin Bukowski
  • 2Bartłomiej Fliegner
    Krzysztof Bukowski
  • 3Oskar Szak
    Wiktor Grabowski
  • 4Adam Fliegner
    Hubert Regulski
  • 5Alan Fliegner
    Sebastian Augustynek
  • 6Tomasz Liberek
    Jan Tarnowski
  • 7Michał Pawlak
    Jakub Loskot
  • 8Konrad Roślik
    Daniel Roszyk
  • 9Marcin Bałdyga
    Igor Antończuk
  • 10Marcin Fischbach
    Przemysław Ptaszyński
  • 11Miłosz Kossowski
    Andrzej Siminiak
  • 12Michał Osadziński
    Adam Pyżalski
  • 13Marcin Kucia
    Filip Falbierski
  • 14Martin Roszkiewicz
    Konrad Gorzelańczyk
  • 15Milan Guzowski
     
  • 16Patryk Dzięcioł
     
  • 17Marcin Szulc
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Bartłomiej Fliegner
    Krzysztof Zawadzki
  • 2Marcin Bałdyga
    Zawadzka Elźbieta