Z wielką radością informujemy, że firma TEMPISH Polska została Sponsorem i Partnerem Technicznym Polskiego Związku Unihokeja na lata 2023-2026.

TEMPISH to czołowy producent i dostawca sprzętu sportowego, który prowadzi działalność hurtową i detaliczną. W jego asortymencie, oprócz sprzętu do unihokeja, znajdziemy także takie dyscypliny jak: hokej na lodzie, wrotkarstwo, longboarding i skateboarding. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy na oficjalnej stronie internetowej tempish.com/pl.

W ramach nawiązanej niedawno współpracy, firma TEMPISH Polska będzie wspierała Polski Związek Unihokeja zarówno finansowo, jak i w formie barterowej.

Nasza firma od lata stawia na profesjonalizm i wysoką jakość usług, dlatego cieszymy się, że mogliśmy znaleźć Partnera, który podziela te same wartości i cele. Jesteśmy gotowi do podjęcia rzetelnej współpracy oraz wspólnego rozwoju zawierzonych projektów. Liczymy na owocne relacje biznesowe i jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie wiele satysfakcji dla obu stron. Cieszymy się, że możemy brać udział w rozwoju dyscypliny, jaką jest unihokej. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i możliwość wspólnego działania. Czekamy na owocne efekty naszej współpracy - komentuje Rafał Gacka, Dyrektor działu handlowego TEMPISH Polska.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wraz z rozpoczęciem nowego sezonu 2023/2024, Polski Związek Unihokeja pozyskuje nowego sponsora, o tak rozpoznawalnej marce. Firma TEMPISH już niejednokrotnie wspierała rozwój unihokeja w Polsce, m. in. podczas organizowanych na Śląsku turniejów dzieci i młodzieży, a teraz będąc również sponsorem tytularnym TEMPISH Pucharu Polski Mężczyzn i Kobiet w Katowicach. Cieszymy się, że od teraz nawiążemy stałą, długofalową współpracę. Wierzę, że jej owoce przyniosą rozwój obu stronom i sprawią, że unihokej w Polsce zrobi kolejny krok naprzód - dodaje wiceprezes Polskiego Związku Unihokeja ds. finansowych, Marek Chomnicki.
 
TEMPISH Polska będzie pełnił rolę Sponsora i Partnera Technicznego Polskiego Związku Unihokeja na lata 2023-2026.
 
Z tego miejsca raz jeszcze dziękujemy za zaufanie, licząc na owocną współpracę i wiele wspólnych sukcesów!