Do góry

Logo Ekstraliga Unihokeja i I liga

Komplet plików związanych z logo Ekstraligi Unihokeja Kobiet i Mężczyzn oraz I ligi Mężczyzn. Do pobrania pliki w formacie:

- .PNG - do materiałów elektronicznych
- .PDF (wektorowe) - do materiałów drukowanych

Jeśli na potrzeby Państwa projektu/wydarzenia konieczna jest inna wersja logo (np. monochromatyczna) - prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Samodzielne tworzenie innych wersji kolorystycznych jest zabronione.

Prosimy o przestrzeganie poniżej opisanych zasad użycia logo, podobnie jak w przypadku podstawowego logo Polski Unihokej, zawartych w naszym Poradniku "Nowe Logo Polski Unihokej - jak używać?" oraz w Księdze Znaku.

 

Uproszczone zasady użycia logo "Ekstraliga Unihokeja Kobiet", "Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn", "I ligi Unihokeja Mężczyzn"

1. Logo Ekstraliga Unihokeja oraz I ligi składa się z sygnetu (symbolu graficznego odnoszącego się do symboli narodowych oraz dyscypliny - unihokeja) oraz: pola z logotypem (napisem) "Ekstraliga Kobiet 2020/2021", "Ekstraliga Mężczyzn 2020/2021" lub "I liga Mężczyzn 2020/2021". Używanie któregokolwiek z elementów logo rozłącznie jest niedozwolone.

2. Logo Ekstraliga Unihokeja oraz I ligi występuje jedynie w układzie podstawowym (z sygnetem oraz polami z nazwą ligi) i wersji kolorowej, którego pliki można pobrać w zakładce menu na naszej stronie: "Do pobrania" -> "Logo Ekstraliga Unihokeja i I liga". Użycie wersji monochromatycznych musi być poprzedzone wydaniem oficjalnej zgody przez Media Managera Polskiego Związku Unihokeja (prośby/zapytania w tej sprawie wraz z uzasadnieniem należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

3. Używając logo Ekstraliga Unihokeja i I ligi, należy pamiętać o zachowaniu pola ochronnego znaku (zwanego też marginesem). Pole ochronne znaku oznacza, że od najdalszej krawędzi każdej strony logo (bok prawy, bok lewy, góra, dół) inne elementy projektu graficznego (jeśli występują) lub krawędź projektu muszą być oddalone o określoną odległość (szczegóły w księdze znaku). 

4. Logo Ekstraliga Unihokeja i I ligi można używać tylko na białym tle. Użycie go na innym tle wymaga bezwzględnego przestrzegania księgi znaku.

5. Polski Związek Unihokeja zezwala Klubom uczestniczącym w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja wykorzystywać logo Ekstraliga Unihokeja i I ligi we wszelkich projektach związanych z uczestnictwem w tych rozgrywkach (zapowiedzi meczu na stronie Facebook, plakaty, podsumowania meczów itp.) pod warunkiem przestrzegania powyższych zasad.

 
 
Powered by Phoca Download