Polska Akademia Unihokeja

Polski Związek Unihokeja w ramach realizacji projektu "Polska Akademia Unihokeja" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przekazuje rekordową kwotę 82 500,00zł  na realizację komponentu prowadzenie zajęć sportowych w unihokeju. Zajęcia będą prowadzone od 28 sierpnia do 20 grudnia 2024 roku.

Zapraszamy dzieci na zajęcia sportowe w ramach projektu Polska Akademia Unihokeja

 

Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na treningi prowadzone w ramach projektu "Polska Akademia Unihokeja” realizowanego przez Polski Związek Unihokeja, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystki w Warszawie w 2023 roku.

2 i 3 września 2023 roku w Hotelu "Fenix" w Gnieźnie odbyło się szkolenie w ramach projektu "Polska Akademia Unihokeja", dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”.

W ramach realizacji projektu Polska Akademia Unihokeja współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, przyznano sprzęt sportowy w postaci kompletu 12 kijów firmy Tempish wraz z 6 piłeczkami następującym klubom, szkołom i stowarzyszeniom:

W ramach realizacji projektu Polska Akademia Unihokeja współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, przyznano sprzęt sportowy w postaci kompletu nakładek na bramki następującym klubom i stowarzyszeniom:

W ramach realizacji projektu "Polska Akademia Unihokeja", Polski Związek Unihokeja przygotował 2 zestawy sprzętu, które będą przekazane do klubów, szkół i stowarzyszeń w ramach działań projektowych:

Attachments:
Download this file (WNIOSEK o przyznaie kompletu sprzętu PAU 2023.docx)Wniosek o pozyskanie sprzętu[Pobierz i wypełnij]60 kB

Serdecznie zapraszamy do Gniezna na bezpłatne szkolenie dla trenerów i instruktorów unihokeja w ramach projektu Polska Akademia Unihokeja. 

Polski Związek Unihokeja w ramach realizacji projektu "Polska Akademia Unihokeja" współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przekazuje rekordową kwotę 72 750,00 zł na realizację komponentu prowadzenie zajęć sportowych z unihokeja. Zajęcia będą prowadzone od 28 sierpnia do 20 grudnia 2023 roku.

W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki naboru na realizację w 2023 r. Programu „Sport Wszystkich Dzieci”, (zadanie Wspieranie projektów upowszechniania sportu dzieci i młodzieży realizowanych przez polskie związki sportowe, państwowe instytuty badawcze oraz Polski Komitet Olimpijski) Polski Związek Unihokeja ogłasza wstępny nabór trenerów do projektu "Polska Akademia Unihokeja" w ramach, którego prowadzony jest program "Trener Unihokeja".

Attachments:
Download this file (zał nr 1 Wniosek PAU 2023.docx)Załącznik nr 1[Pobierz i wypełnij]108 kB
Download this file (zał nr 2 ośw uczest projektu PAU 2023.docx)Załącznik nr 2[Pobierz i wypełnij]104 kB
Download this file (zał nr 3 Ośw_zleceniobiorcy dla PZUnihokeja 2023.doc)Załącznik nr 3[Pobierz i wypełnij]49 kB
Download this file (zał nr 4 oswiadczenie o niekaralnosci PAU 2023.doc)Załącznik nr 4[Pobierz i wypełnij]35 kB

Zapraszamy dzieci na zajęcia sportowe w ramach projektu Polska Akademia Unihokeja.