Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P Bramki Pkt
    1 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 2 2 0 18 - 4 6
    2 AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska 2 1 1 14 - 9 3
    3 Smoki Kraków Smoki Kraków 1 1 0 6 - 2 3
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 1 1 0 6 - 3 3
    5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 1 1 8 - 16 3
    6 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 0 0 0 0 - 0 0
    7 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 2 0 2 6 - 15 0
    8 SZS Wieliszew SZS Wieliszew 2 0 2 4 - 13 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Sobota 2022-10-29
        IM02
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2022-09-18 16:00
        IM04
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Niedziela 2022-09-18 15:00
        IM01
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2022-09-18 13:00
        IM03
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      2. kolejka
      • Sobota 2022-10-15
        IM05
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2022-09-24 16:00
        IM08
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Sobota 2022-09-24 16:00
        IM06
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2022-03-05
        IM07
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      3. kolejka
      • Sobota 2022-10-08
        IM12
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2022-10-08
        IM11
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2022-10-08
        IM10
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2022-10-08
        IM09
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      4. kolejka
      • Sobota 2022-10-22
        IM16
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Sobota 2022-10-22
        IM15
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Sobota 2022-10-22
        IM14
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2022-10-22
        IM13
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      5. kolejka
      • Niedziela 2022-11-06
        IM20
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2022-11-06
        IM19
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2022-11-06
        IM18
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Niedziela 2022-11-06
        IM17
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      6. kolejka
      • Sobota 2022-11-19
        IM24
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2022-11-19
        IM23
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2022-11-19
        IM22
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2022-11-19
        IM21
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      7. kolejka
      • Niedziela 2022-12-18
        IM28
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2022-12-18
        IM27
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2022-12-18
        IM26
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2022-12-18
        IM25
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-01-15
        IM32
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-01-15
        IM31
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-01-15
        IM30
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2023-01-15
        IM29
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      9. kolejka
      • Sobota 2023-01-21
        IM33
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-01-21
        IM36
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2023-01-21
        IM35
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Sobota 2023-01-21
        IM34
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      10. kolejka
      • Niedziela 2023-01-29
        IM40
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-01-29
        IM39
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2023-01-29
        IM38
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-01-29
        IM37
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      11. kolejka
      • Niedziela 2023-02-19
        IM44
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Niedziela 2023-02-19
        IM43
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2023-02-19
        IM42
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2023-02-19
        IM41
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      12. kolejka
      • Niedziela 2023-03-05
        IM47
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2023-03-05
        IM46
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-03-05
        IM45
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Piątek 2022-09-23 19:00
        IM48
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      13. kolejka
      • Sobota 2023-03-18
        IM52
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
      • Sobota 2023-03-18
        IM51
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Sobota 2023-03-18
        IM50
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2023-03-18
        IM49
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      14. kolejka
      • Niedziela 2023-04-02
        IM56
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        AZS Politechnika Lubelska AZS Politechnika Lubelska
      • Niedziela 2023-04-02
        IM55
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Niedziela 2023-04-02
        IM54
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Niedziela 2023-04-02
        IM53
        SZS Wieliszew SZS Wieliszew
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Jakub Marciniak Błyskawica Niechanowo 9 6 3 2 2
      Jędrzej Strzyż Błyskawica Niechanowo 6 4 2 2 2
      Klaudiusz Gadziński Błyskawica Niechanowo 6 4 2 0 2
      Bartosz Wytrykowski Bankówka Zielonka 5 4 1 0 1
      Karol Trojanowicz Aligator Gdynia 5 3 2 0 2
      Bartosz Ciapała Smoki Kraków 5 2 3 0 1
      Szymon Dziewiczkiewicz Polit. Lubelska 5 3 2 0 2

      Zobacz więcej...