Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 4 4 0 0 63 - 7 12
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 4 3 0 1 38 - 18 9
    3 Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny 4 1 1 2 24 - 31 4
    4 UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz 4 1 1 2 14 - 35 4
    5 Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV 4 0 0 4 6 - 54 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 3 3 0 0 23 - 3 9
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 3 2 0 1 13 - 5 6
    3 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 3 1 0 2 11 - 15 3
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 3 0 0 3 6 - 30 0


    Kolejki spotkań

      (Gr. A) II turniej eliminacyjny - Orzysz, 04-05.12.2021
      • Niedziela 2021-12-05 14:00
        AJMK20
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2021-12-05 12:45
        AJMK19
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2021-12-05 11:30
        AJMK18
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Niedziela 2021-12-05 10:15
        AJMK17
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2021-12-05 09:00
        AJMK16
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Sobota 2021-12-04 18:00
        AJMK15
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2021-12-04 16:45
        AJMK14
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-12-04 15:30
        AJMK13
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2021-12-04 14:15
        AJMK12
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2021-12-04 13:00
        AJMK11
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      (Gr. B) I turniej eliminacyjny - Zielonka, 05.12.2021
      • Niedziela 2021-12-05 16:00
        BJMK12
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2021-12-05 15:00
        BJMK11
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2021-12-05 13:00
        BJMK10
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2021-12-05 12:00
        BJMK09
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2021-12-05 10:00
        BJMK08
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2021-12-05 09:00
        BJMK07
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      (Gr. A) I turniej eliminacyjny - Gdańsk, 16-17.10.2021
      • Niedziela 2021-10-17 11:20
        AJMK10
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2021-10-17 10:10
        AJMK09
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Niedziela 2021-10-17 09:00
        AJMK08
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2021-10-16 19:30
        AJMK07
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2021-10-16 18:20
        AJMK06
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2021-10-16 17:10
        AJMK05
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2021-10-16 16:00
        AJMK04
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
      • Sobota 2021-10-16 14:50
        AJMK03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III
      • Sobota 2021-10-16 13:40
        AJMK02
        Spartakus Sicienko / Feniks Kramarzyny
        Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk IV
      • Sobota 2021-10-16 12:30
        AJMK01
        UKS Jedynka Orzysz UKS Jedynka Orzysz
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      (Gr. B) I turniej eliminacyjny - Zaniemyśl, 17.10.2021

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kinga Maksymów Sicienko / Kramarzyny 17 16 1 2 4
      Zofia Brylewska Radzevia Radzewo 15 7 8 0 3
      Antonina Halulko Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 14 9 5 0 4
      Julia Marciniak Radzevia Radzewo 14 10 4 0 3
      Karolina Zubrewicz Jedynka Trzebiatów 14 7 7 0 4
      Wiktoria Zarecka Jedynka Trzebiatów 11 8 3 0 4
      Cecylia Chomnicka Sportpoland Olimpia Osowa Gdańsk III 11 5 6 0 4

      Zobacz więcej...