Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 2 0 0 21 - 2 6
    2 SKU SP Pruszcz SKU SP Pruszcz 2 1 0 1 12 - 13 3
    3 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 2 0 0 2 3 - 21 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 3 0 0 25 - 6 9
    2 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 3 1 1 1 15 - 15 4
    3 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 3 1 1 1 13 - 14 4
    4 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 3 0 0 3 12 - 30 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy 2 1 1 0 13 - 10 4
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 2 1 1 0 8 - 7 4
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 2 0 0 2 9 - 13 0

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 3 3 0 0 59 - 3 9
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 3 2 0 1 19 - 24 6
    3 ULKS Józefina ULKS Józefina 3 1 0 2 16 - 23 3
    4 KS Błyskawica Zielonka 3 0 0 3 3 - 47 0

    Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 3 3 0 0 27 - 4 9
    2 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 3 2 0 1 18 - 21 6
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 3 1 0 2 16 - 16 3
    4 UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole 3 0 0 3 13 - 33 0


    Kolejki spotkań

      (Gr. A) II turniej eliminacyjny - Toruń, 04.12.2021
      • Sobota 2021-12-04 14:30
        AJM06
        SKU SP Pruszcz SKU SP Pruszcz
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2021-12-04 12:45
        AJM05
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SKU SP Pruszcz SKU SP Pruszcz
      • Sobota 2021-12-04 11:00
        AJM04
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      (Gr. C) II turniej eliminacyjny - Niechanowo, 04.12.2021
      • Sobota 2021-12-04 13:45
        CJM06
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
      • Sobota 2021-12-04 11:50
        CJM05
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2021-12-04 10:00
        CJM04
        UKS Victoria Gułtowy UKS Victoria Gułtowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      (Gr. A) I turniej eliminacyjny - Pruszcz, 16.10.2021
      (Gr. B) I turniej eliminacyjny - Babimost, 16.10.2021
      (Gr. C) I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 16.10.2021
      (Gr. D) I turniej eliminacyjny - Józefina, 16.10.2021
      (Gr. E) I turniej eliminacyjny - Trzebinia, 10.10.2021
      • Niedziela 2021-10-10 16:00
        EJM06
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      • Niedziela 2021-10-10 15:00
        EJM05
        UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2021-10-10 13:00
        EJM04
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole
      • Niedziela 2021-10-10 12:00
        EJM03
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2021-10-10 10:15
        EJM02
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Niedziela 2021-10-10 09:00
        EJM01
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        UKS Trolik Opole UKS Trolik Opole

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kacper Szałański Bankówka Zielonka 35 19 16 0 3
      Przemysław Nakonieczny Bankówka Zielonka 22 10 12 2 3
      Nikodem Szymański Bankówka Zielonka 20 11 9 0 3
      Szymon Matusik Olimpia Ł. 13 8 5 0 3
      Igor Lubański Bankówka Zielonka 12 10 2 0 3
      Przemysław Ryszawa Olimpia Ł. 12 9 3 2 3
      Filip Szymański Bankówka Zielonka 12 7 5 0 3

      Zobacz więcej...