Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 6 5 0 0 1 98 - 14 16
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 5 4 0 1 0 58 - 13 14
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 7 4 3 0 0 26 - 50 12
    4 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 5 2 3 0 0 27 - 31 6
    5 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 7 1 5 0 1 16 - 66 4
    6 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 6 0 5 1 0 15 - 66 2

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      • Sobota 2021-10-09 18:30
        EK04
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2021-10-09 15:30
        EK05
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2021-10-09
        EK06
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      • Sobota 2022-01-29
        EK21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2022-01-29
        EK20
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2022-01-29
        EK19
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      VIII kolejka
      • Niedziela 2022-02-20
        EK09
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2022-02-20
        EK22
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2021-12-19 10:00
        EK23
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      IX kolejka
      • Niedziela 2022-03-06
        EK27
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2021-11-21 10:30
        EK25
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2021-11-20 16:00
        EK26
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      X kolejka
      • Sobota 2022-03-19
        EK30
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2022-03-19
        EK29
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2022-03-19
        EK28
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 38 32 6 0 6
      Weronika Grądzka JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 35 14 21 0 6
      Justyna Krzywak Jedynka Trzebiatów 17 7 10 0 4
      Maja Stenka JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 15 11 4 0 6
      Daria Krason JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 13 5 8 0 2
      Patrycja Hliwa Jedynka Trzebiatów 13 8 5 0 4
      Jutrzenka Cirocka Jedynka Trzebiatów 12 9 3 0 4

      Zobacz więcej...


      Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkania w piątek lub niedzielę po uzgodnieniu z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

      • Po rundzie zasadniczej zespoły 1 - 4 przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych spotkań.
      • I runda Play Off – półfinały (1 – 4, 2-3) do dwóch wygranych spotkań w systemie meczów: wyjazd, dom, dom. Organizatorem pierwszego spotkania są zespoły, które po rundzie zasadniczej zajęły miejsce 3 i 4, drugiego i ewentualnie 3 zespoły 1 i 2.
      • II runda Play Off – finały (W1 – 4, W2 – 3; P1 – 4, P2 – 3) do trzech wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom. Organizatorem pierwszego i drugiego spotkania jest zespół, który zajął wyższe miejsce w sezonie zasadniczym, pozostałe spotkania wg podanego klucza.
      • Pierwsze spotkania finałowe odbywają się w sobotę (od 15:00 do 20:00), drugie w niedzielę (od 09:00 do 14:00); trzecie w sobotę (od 15:00 do 20:00); czwarte w niedzielę (od 09:00 do 14:00); piąte w sobotę (od 15:00 do 20:00).
      • Mecz o miejsce 5 nie będzie rozgrywany (kolejność jak po rundzie zasadniczej).