Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Finał
    Mecze o 3. miejsce
    Półfinały play-off / Para #1
    Półfinały play-off / Para #2
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 10 9 0 0 1 157 - 22 28
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 10 8 1 1 0 108 - 32 26
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 10 5 5 0 0 71 - 56 15
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 10 4 6 0 0 31 - 86 12
    5 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 10 2 7 0 1 24 - 98 7
    6 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 10 0 9 1 0 27 - 124 2

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Weronika Grądzka JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 66 29 37 0 16
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 61 50 11 0 16
      Justyna Krzywak Jedynka Trzebiatów 43 15 28 2 14
      Gabriela Wójcik Bankówka Zielonka 33 15 18 2 16
      Jutrzenka Cirocka Jedynka Trzebiatów 32 21 11 6 15
      Daria Krason JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 31 19 12 2 11
      Patrycja Hliwa Jedynka Trzebiatów 27 20 7 0 12

      Zobacz więcej...


      Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkania w piątek lub niedzielę po uzgodnieniu z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

      • Po rundzie zasadniczej zespoły 1 - 4 przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych spotkań.
      • I runda Play Off – półfinały (1 – 4, 2-3) do dwóch wygranych spotkań w systemie meczów: wyjazd, dom, dom. Organizatorem pierwszego spotkania są zespoły, które po rundzie zasadniczej zajęły miejsce 3 i 4, drugiego i ewentualnie 3 zespoły 1 i 2.
      • II runda Play Off – finały (W1 – 4, W2 – 3; P1 – 4, P2 – 3) do trzech wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom. Organizatorem pierwszego i drugiego spotkania jest zespół, który zajął wyższe miejsce w sezonie zasadniczym, pozostałe spotkania wg podanego klucza.
      • Pierwsze spotkania finałowe odbywają się w sobotę (od 15:00 do 20:00), drugie w niedzielę (od 09:00 do 14:00); trzecie w sobotę (od 15:00 do 20:00); czwarte w niedzielę (od 09:00 do 14:00); piąte w sobotę (od 15:00 do 20:00).
      • Mecz o miejsce 5 nie będzie rozgrywany (kolejność jak po rundzie zasadniczej).