Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn

    Finał
    Mecze o 3. miejsce
    Półfinały play-off / Para #1
    Półfinały play-off / Para #2
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 14 13 0 0 1 125 - 40 40
    2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 14 11 3 0 0 145 - 67 33
    3 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 14 11 3 0 0 112 - 80 33
    4 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 14 8 5 1 0 95 - 59 26
    5 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 14 4 9 0 1 88 - 116 13
    6 AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź 14 4 10 0 0 63 - 133 12
    7 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 14 2 11 1 0 77 - 104 8
    8 KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk 14 1 13 0 0 66 - 172 3

    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      I kolejka
      • Niedziela 2021-09-12 14:00
        EM03
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
        AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź AZS PŁ UMED Cochise Burger Łódź
      • Sobota 2021-09-11 16:53
        EM01
        KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk KS BIF Projekt Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka
      XIII kolejka
      XIV kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 78 44 34 9 19
      Kacper Skura Olimpia Łochów 49 31 18 4 18
      Jan Jaskierski Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 45 19 26 4 17
      Mateusz Antoniak Bankówka Zielonka 43 31 12 4 16
      Wojciech Bojko Floorball G. 36 27 9 28 16
      Michał Sieńko Bankówka Zielonka 36 16 20 8 17
      Mateusz Sadolewski Olimpia Łochów 35 20 15 14 17

      Zobacz więcej...


      Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkania w piątek lub niedzielę po uzgodnieniu z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

      • Po rundzie zasadniczej zespoły 1 - 4 przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych spotkań.
      • I runda play off – półfinały (1 – 4, 2 – 3) do dwóch wygranych spotkań w systemie meczów: wyjazd, dom, dom. Organizatorem pierwszego spotkania są zespoły, które w rundzie zasadniczej zajęły miejsce 3 i 4; drugiego i ewentualnie trzeciego zespoły 1 i 2.
      • II runda play off – finały (W1 – 4, W2 – 3; P1 – 4, P2 – 3) do trzech wygranych spotkań w systemie meczów: dom, dom, wyjazd, wyjazd, dom. Organizatorem pierwszego i drugiego spotkania jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął wyższe miejsce, pozostałe spotkania wg podanego wyżej klucza.
      • Pierwsze spotkania finałowe odbywają się w sobotę (od 15:00 do 20:00), drugie w niedzielę (od 09.00 do 14:00); trzecie w sobotę (od 15:00 do 20.00); czwarte w niedzielę (od 09.00 do 14:00); piąte w sobotę (od 15:00 do 20.00).
      • Mecze o miejsca 5 – 8 nie będą rozgrywane. (kolejność jak po rundzie zasadniczej)
      • Zespół, który po rundzie zasadniczej zajmie 7 miejsce gra baraż z zespołem, który zajął 2 miejsce w I Lidze.
      • Zespół, który po rundzie zasadniczej zajmie 8 miejsce spada do I Ligi.