Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn

Super Finał Ekstraligi Unihokeja Kobiet i Mężczyzn zostanie rozegrany 18 maja 2024 r.

Na podstawie wyników półfinałów play-off:

  • w meczu o Mistrzostwo Polski zmierzą się zwycięzcy półfinałów;
  • w meczu o brązowy medal zmierzą się przegrani półfinałów.

Na podstawie tabeli po 14. kolejkach rundy zasadniczej Ekstraligi Mężczyzn, do półfinałów play-off awansują 4 najlepsze zespoły:

  • w pierwszym półfinale zmierzą się drużyny z miejsc 1-4;
  • w drugim półfinale zmierzą się drużyny z miejsc 2-3;
  • terminy półfinałów: 13 kwietnia (1. mecz), 20 kwietnia (2. mecz), 21 kwietnia (ew. 3. mecz);
  • półfinały rozgrywane są do 2 zwycięstw.

Spadki:

  • drużyna z 7. miejsca po rundzie zasadniczej rozegra baraż play-out (do 2 wygranych spotkań) z 2. zespołem I ligi;
  • drużyna z 8. miejsca spada do I ligi bezpośrednio.
    Półfinały play-off (do 2 zwycięstw) / Para #1
    • Niedziela 2024-04-21 13:00
      ew. EMP1-03
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Sobota 2024-04-20 19:00
      EMP1-02
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Sobota 2024-04-13 16:00
      EMP1-01
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    Półfinały play-off (do 2 zwycięstw) / Para #2
    • Niedziela 2024-04-21 14:00
      ew. EMP2-03
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
    • Sobota 2024-04-20 19:00
      EMP2-02
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
    • Niedziela 2024-04-14 16:00
      EMP2-01
      JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 14 13 1 0 0 155 - 45 39
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 14 12 2 0 0 139 - 48 36
    3 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 14 8 6 0 0 62 - 62 24
    4 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 13 7 6 0 0 82 - 58 21
    5 AZS PŁ Cochise Burger Łódź AZS PŁ Cochise Burger Łódź 14 6 8 0 0 79 - 83 18
    6 Smoki Kraków Smoki Kraków 14 5 8 1 0 76 - 103 17
    7 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 14 3 10 0 1 66 - 102 10
    8 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. 13 0 13 0 0 12 - 170 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      • Niedziela 2024-01-07 14:00
        EM36
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
        AZS PŁ Cochise Burger Łódź AZS PŁ Cochise Burger Łódź
      • Sobota 2024-01-06 18:00
        EM35
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2024-01-06 17:00
        EM34
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2024-01-06
        EM33
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
      10. kolejka
      11. kolejka
      12. kolejka
      13. kolejka
      14. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Kacper Skura Olimpia Łochów 48 25 23 10 14
      Sebastian Sternicki Olimpia Łochów 39 23 16 0 13
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 37 15 22 2 15
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 36 22 14 8 13
      Michał Sieńko Bankówka Zielonka 33 21 12 12 14
      Jakub Marciniak Błyskawica Niechanowo 28 12 16 6 13
      Jan Jaskierski Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 27 18 9 0 14

      Zobacz więcej...