- Rozgrywki 2022/2023
- Rozgrywki 2021/2022
- Ekstraliga Mężczyzn
- I Liga Mężczyzn
- Ekstraliga Kobiet
- Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
- Liga Juniorów Starszych (MU19)
- Liga Juniorek Starszych (WU19)
- Liga Juniorów Młodszych (MU16)
- Liga Juniorek Młodszych (WU16)
- Dzieci
- Archiwum rozgrywek
- Terminarz i system rozgrywek 2021/2022
- Lista hal zweryfikowanych
- Transfery 2021/2022
- Śląska Liga Unihokeja
- Młodziczki
- Rozgrywki 2020/2021
- Rozgrywki 2019/2020
- Rozgrywki 2018/2019
- Rozgrywki 2017/2018
- Salming Ekstraliga Mężczyzn
- Salming Ekstraliga Kobiet
- Juniorzy Starsi
- Juniorki Starsze
- Juniorzy Młodsi
- Juniorki Młodsze
- Młodzicy
- Młodziczki
- Terminarz rozgrywek 2017/2018
- Puchar AZS 2017
- Transfery 2017
- Hale sportowe dopuszczone do rozgrywek
- Opalenica Liga Unihokeja
- Śląska Liga Unihokeja
- UUiBW - wszystkie informacje
- Rozgrywki 2016/2017
- Rozgrywki 2015/2016
- Rozgrywki 2014/2015
- Rozgrywki 2013/2014
- Rozgrywki 2012/2013
- Rozgrywki 2011/2012
- Rozgrywki 2010/2011
- Rozgrywki 2009/2010
- Rozgrywki 2008/2009
- Rozgrywki 2007/2008
- Rozgrywki 2006/2007
- Rozgrywki 2005/2006
- Rozgrywki 2004/2005
- Rozgrywki 2003/2004
- Rozgrywki 2002/2003
- Rozgrywki 2001/2002
Wiadomości
IM38 : Smoki Kraków 9 : 2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia
- Mecz
- Składy
Live 10. kolejka Kraków, ul. Niebieska 2, 28-01-2023 19:00 Liczba widzów: 60
Koniec meczu
Smoki Kraków
9:2
(4:0,2:1,3:1)
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
- Maciej Tomalak (Bartosz Ciapała) 1
- Bartłomiej Powęzka (Wiktor Wójcik) 2
- Mariusz Górowski (Bartosz Ciapała) 3
- Bartosz Ciapała (Mariusz Górowski) 4
- 201 2 min. kary - Marcin Rudziński
- 1 Oskar Sztormowski
- Bartosz Ciapała (Mariusz Górowski) 5
- 2 min. kary - Krzysztof Siemek217
- 2 min. kary - Mariusz Górowski202
- Bartosz Ciapała (Maciej Tomalak) 6
- 201 2 min. kary - Mateusz Barszczewski
- Bartosz Ciapała (Maciej Tomalak)PP 7
- 2 Jakub Bieniasz-Krzywiec (Konrad Torbiński)
- Krzysztof Siemek (Bartłomiej Powęzka) 8
- Dariusz Mrozowski (Krzysztof Jasiewicz) 9
Przerwa na żądanie |
|
Statystyki bramkarzy |
|
Krzysztof Burda 88.89 % (2/16) | 73.53 % Marcin Słonina (9/25) |
Najlepsi zawodnicy |
|
Górowski Mariusz | Sztormowski Oskar |
Składy drużyn
- 1Sebastian KosteckiMateusz Barszczewski
- 2Wiktor WójcikMarcin Słonina
- 3Krzysztof BurdaKonrad Torbiński
- 4Maciej TomalakOskar Sztormowski
- 5Michał KowalczukKarol Trojanowicz
- 6Bartłomiej PowęzkaFranciszek Gużyński
- 7Rafał LeśniakJakub Bieniasz-Krzywiec
- 8Dariusz MrozowskiMateusz Przewłocki
- 9Krzysztof SzajnaPiotr Piastowski
- 10Mariusz GórowskiMarcin Rudziński
- 11Michał Karski
- 12Mikołaj Figiel
- 13Krzysztof Siemek
- 14Bartosz Ciapała
- 15Krzysztof Jasiewicz
- 16Piotr Szlachetka
- 17Dawid Pazdro
- 18Rafał Pogrzeba
Trener i osoby towarzyszące
- 1Bartosz CiapałaMichał Gużyński
- 2Tomalak MaciejMierzejewski Szymon