Facebook Twitter Google Plus

Dzieci - dziewczęta

    FINAŁ
    • Niedziela 2021-06-20 17:30
      35
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      UKS Kopla Paczkowo
    Mecz o III miejsce
    • Niedziela 2021-06-20 17:00
      34
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    Play Off
    • Niedziela 2021-06-20 16:30
      33
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
    • Niedziela 2021-06-20 16:10
      32
      UKS Kopla Paczkowo
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2021-06-20 15:50
      31
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
      SP Halinów
    • Niedziela 2021-06-20 15:30
      30
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      UKS Salezjanie Poznań
    • Niedziela 2021-06-20 15:30
      29
      UKS Kopla Paczkowo II
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
    • Niedziela 2021-06-20 15:10
      28
      UKS Kopla Paczkowo
      UKS Jedynka Orzysz
    • Niedziela 2021-06-20 15:10
      27
      KS Dragons Płoskinia
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    • Niedziela 2021-06-20 14:50
      26
      MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
    • Niedziela 2021-06-20 14:30
      25
      UKS Biedronka Chudek
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
    • Niedziela 2021-06-20 14:10
      24
      UKS Salezjanie Poznań
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    • Niedziela 2021-06-20 14:10
      23
      SP Halinów
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
    • Niedziela 2021-06-20 13:50
      22
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      KS Dragons Płoskinia
    • Niedziela 2021-06-20 13:50
      21
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
    • Niedziela 2021-06-20 13:30
      19
      UKS Kopla Paczkowo
      MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
    • Niedziela 2021-06-20 13:30
      20
      UKS Biedronka Chudek
      UKS Jedynka Orzysz

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Kopla Paczkowo II 2 1 1 0 17 - 5 4
    2 UKS Biedronka Chudek 2 1 1 0 10 - 7 4
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 0 0 2 4 - 19 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I 2 2 0 0 25 - 0 6
    2 UKS Salezjanie Poznań 2 2 0 0 13 - 4 6
    3 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 2 0 0 2 2 - 16 0
    4 KS Dragons Płoskinia 2 0 0 2 2 - 22 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 1 1 0 10 - 5 4
    2 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 2 1 0 1 9 - 10 3
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 2 0 1 1 4 - 8 1

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Kopla Paczkowo 2 2 0 0 17 - 1 6
    2 SP Halinów 2 2 0 0 10 - 3 6
    3 UKS Jedynka Orzysz 2 0 0 2 2 - 13 0
    4 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 2 0 0 2 2 - 14 0


    Kolejki spotkań

      Runda zasadnicza
      • Niedziela 2021-06-20 12:10
        18
        UKS Jedynka Orzysz
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2021-06-20 12:10
        17
        SP Halinów
        UKS Kopla Paczkowo
      • Niedziela 2021-06-20 11:50
        16
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2021-06-20 11:50
        15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Salezjanie Poznań
      • Niedziela 2021-06-20 11:30
        14
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2021-06-20 11:30
        13
        UKS Biedronka Chudek
        UKS Kopla Paczkowo II
      • Niedziela 2021-06-20 11:10
        12
        UKS Kopla Paczkowo
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2021-06-20 11:10
        11
        SP Halinów
        UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2021-06-20 10:50
        10
        UKS Salezjanie Poznań
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2021-06-20 10:50
        9
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      • Niedziela 2021-06-20 10:30
        8
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2021-06-20 10:30
        7
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Kopla Paczkowo II
      • Niedziela 2021-06-20 10:10
        6
        UKS Kopla Paczkowo
        UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2021-06-20 10:10
        5
        SP Halinów
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2021-06-20 09:50
        4
        UKS Salezjanie Poznań
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      • Niedziela 2021-06-20 09:50
        3
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2021-06-20 09:30
        1
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Biedronka Chudek
      • Niedziela 2021-06-20 09:30
        2
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...