KJ 76 : SUS Travel Jedynka Trzebiatów 9 : 2 Energa Olimpia Osowa Gdańsk

• Mecz
  • Składy

Live Mrzeżyno, 4-6 kwietnia 2014 MCS Mrzeżyno, 05-04-2014 20:00 Liczba widzów: 159

Koniec meczu

Sędziowie: Kozanecka Agnieszka / Stachowiak Marta

SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 9:2 (4-1,2-1,3-0) NO_IMAGE Energa Olimpia Osowa Gdańsk
  • Jutrzenka Cirocka 1
  • 1 Eliza Zakrzewska
  • Maja Mazur (Justyna Rudzińska) 2
  • Dominika Mazur (Justyna Rudzińska) 3
  • Justyna Rudzińska 4
  • 2 min. kary - Justyna Rudzińska211

Statystyki bramkarzy

Agata Kownacka 94.12 % (1/16) 59.09 % Dominika Marzec (9/13)

Jurkowska Julia

Witamy bezpośrednio z hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu i zapraszamy na relację na żywo z czwartego meczu turnieju finałowego juniorek starszych w sezonie 2013/2014!

Dwa tygodnie temu do wyłonienia zwycięzcy w meczu pomiędzy tymi zespołami potrzebne były rzuty karne. Jak będzie tym razem? Czy Energa zrewanżuje się za niedawną porażkę, czy może Trzebiatów kolejny raz udowodni swoją wyższość?

godz. 19:45 - Mecz rozpocznie się prawdopodobnie dokładnie o godzinie 20:00, choć jeszcze trwa rozgrzewka.
godz. 19:50 - Koniec rozgrzewki, ale na trybunach przydałoby się trochę więcej energii, bo w porównaniu do wczoraj jest ciszej.
godz. 19:55 - Ostatnie chwile ciszy, czekamy na obydwa zespoły i zaczynamy walkę. Oby tak emocjonującą jak 2 tygodnie temu!

00:00 - Życzymy sobie, aby były to 2 godziny niesamowitych emocji! Siadamy, face-off i startujemy!
00:50 - Obydwa zespoły mają już po jednym niecelnym strzale. Energa - Ania Szychta, Jedynka - Justyna Krzywak.
02:00 - Ola Szychta chciała jeszcze rozgrzać Agatę Kownacką, bo taki strzał z własnej połowy nie mógł przynieść efektu bramkowego.
02:48 - Jutrzenka Cirocka, młodzież z Trzebiatowa, otwiera wynik spotkania świetnym strzałem w lewe okno bramki Marzec!
03:30 - Energa podrażniona stratą bramki przycisnęła, 2 szybkie i niebezpieczne strzały!
03:45 - Nie dane było Jedynce cieszyć się prowadzeniem. Błyskawiczna odpowiedź Zakrzewskiej niemal z połowy boiska!
05:30 - Kibice zaznaczają swoją obecność, przy naszym stanowisku głośniej niż na Warsaw Orange Festival!
06:30 - Zespoły wymieniają cios za ciosem, strzał za strzałem. Jednak bramkarze w tych wymianach, póki co niepokonani!
07:05 - Justyna Krzywak podaje do wbiegającej z lewego skrzydła Mai Mazur, a ta umieszcza piłkę w bramce!
08:06 - Wyjście Kownackiej wprost w atakującą Martę Chudyszewicz, atakująca upada, piłka obok bramki!
09:11 - Z końca boiska do siatkówki strzelała Weronika Grądzka, a piłeczka niczym pasikonik przeskoczyła ręce Kownackiej, brakło zaledwie centymetrów!
10:07 - Siostry Mazur mają już po jednej bramce na koncie! Statystyki wskazują, że Dominika Marzec nie obroniła jeszcze ani jednego strzału.
12:11 - Ewelina Nowaczyk strzela spod bandy, ale Agata Kownacka jak z katapulty wyskakuje i łapie odbija piłeczkę!
12:18 - Energa nie może znaleźć sposobu na strzelenie gola, a Trzebiatów odjeżdża niczym pociąg do Kołobrzegu, coraz dalej!
15:50 - Dopiero pierwszy strzał obroniony przez bramkarkę z Gdańska.
19:09 - Niewiele brakowało, a po wejściu na boisko, Krzywak wyszłaby sam na sam. Energa słabo w przewadze.
20:00 - Koniec I tercji.

20:00 - Koniec konkursu dla kibiców, szczegóły na naszym profilu na facebook! Zaczynamy II tercję!
20:55 - Przejęcie Dominiki Mazur, lekkie zamieszanie i Maja Mazur potwierdza, że wczorajsze porównanie do F16 nie było błędne - mknie z własnej połowy i kończy akcję bramką!
23:02 - Fatalne błędy w obronie Żanety Mączki, w konsekwencji faul i rzut wolny, ale sposób jego wykonania lepiej przemilczeć.
24:05 - Świetne wyjście Marty Chudyszewicz prawą stroną boiska, podanie do Karoliny Damps, ale Karolina strzela ponad bramką.
24:21 - Siostry Mazur mają dzisiaj niesamowity ciąg na bramkę, Dominika Marzec bezradna.
26:58 - Wynik spotkania na korzyść Jedynki, ale nie oddaje to realiów meczu. Energa atakuje, strzela i zagraża bramce Kownackiej, ale strzały są cały czas niecelne, a jeśli już uda się zrobić coś niesamowitego, to jeszcze bardziej niesamowicie zachowuje się Kownacka!
29:53 - Damps przejęła skaczącą piłeczkę i kolejny raz usiłowała zaskoczyć Kownacką. Tym razem trafiła w jednego z obrońców.
30:21 - Dominika Marzec dostaje kilka solidnych uderzeń po dłoniach, chwila przerwy.
34:48 - Okres spokojniejszej gry. Pomimo kary akcje toczą się w nieco wolniejszym tempie. Przeważa gra w strefie obronnej Energi, ale gdańszczanki skutecznie odpierają kolejne ataki.
36:27 - Zmiana w bramce Jedynki, na boisku pojawiła się Ola Oszuścik. Czy będzie miała więcej pracy niż Kownacka?
37:23 - Jest więcej pracy dla Oszuścik! Weronika Leśnik była o krok od zdobycia bramki z lewego rogu pola bramkowego!
37:36 - Wstrzelona przez Chudyszewicz w pole bramkowe piłka odbija się, niczym w dobrze znanym "Pinballu", i wpada do bramki Trzebiatowa!
40:00 - Koniec II tercji, a po zawodniczkach nie widać zmęczenia. Bardzo szybkie tempo, można się zmęczyć nawet pisząc relację.

40:00 - Początek III tercji.
42:04 - Trzebiatów zamurował swoją bramkę niczym okna w starym młynie, a Energa jakby z nową siłą, usiłuje odrabiać straty.
43:06 - Damps znów usiłowała pokonać Kownacką, a piłka jak zaklęta... obok bramki, i obok, i obok...
43:22 - W kij raz, drugi, trzeci i już w polu bramkowym przerwana akcja kończy się karą dla Energi.
45:22 - Kilka groźniejszych strzałów z obydwu stron boiska podczas gry w przewadze, ale bez efektów.
48:35 - Energa zdecydowanie przeważa w tej części meczu. Oszuścik kolejny raz musi się wykazać ogromnymi umiejętnościami.
50:01 - Dominika Marzec otrzymała kolejne solidne uderzenie, ale tym razem obyło się bez żadnego urazu. Energa znów w natarciu!
53:58 - Kolejne strzały, naloty dywanowe w wykonaniu Energi, ale Trzebiatów nie pęka. Wynik niezmienny.
56:25 - Kolejny okres spokojniejszej gry, mniej szybkich akcji i zagrożenia obydwu bramek.
56:56 - Podanie z rogu w pole bramkowe, dołożenie kija i bramka!
58:57 - Młodzież z Trzebiatowa pozwala sobie na dużo w tym meczu! Zuzanna Krzywak dokłada chyba ostatnią bramkę tego meczu!
60:00 - Wynik zupełnie inny niż 2 tygodnie temu! Koniec meczu.