• 2Michalski Jacek
  • 3Kopciuch Artur
  • 4Pawlik Magdalena
  • 5Piotrowska Elżbieta

Witamy bezpośrednio z hali w Rakoniewicach i zapraszamy na relację na żywo z piątego meczu Reprezentacji Polski w 4. Polish Open 2013.

09:50 - W dzisiejszym meczu z pewnością nie zagra kontuzjowana Elżbieta Piotrowska.
Sędziowie spotkania: Sebastian Doring, Steffen Kalow (Niemcy)
09:55 - Polska rozpoczyna w składzie: Klaudia Jaczewska (B), Kinga Bugajska, Katarzyna Chełstowska, Karolina Dutkiewicz, Marta Stachowiak, Magdalena Krzystyniak
09:59 - Prezentacja pierwszych piątek zespołów i za chwilę zaczynamy.

00:00 - Face-off i początek meczu.
01:00 - Niełatwa pierwsza minuta. Niemal nie dotknęliśmy piłeczki.
01:24 - Pierwszy strzał w meczu ze strony naszego zespołu. Irena Mroch szukała gola.
03:16 - Timek i Krzywak walczą z rywalkami, które muszą faulować.
03:50 - Klaudia Jaczewska dobrze broni trzy dynamiczne strzały Finek.
05:00 - Finki coraz dynamiczniej, ale póki co ich strzały są dziś mocno niecelne.
07:55 - Kombinacyjna akcja naszego zespołu. Stachowiak - Chełstowska - Dutkiewicz i znów Stachowiak. Fińska bramkarka się sięga piłkę z linii bramkowej!
09:00 - Kontra Mroch po podaniu Pazio, ale tym razem strzał blokowany przez obrońcę w niebieskiej koszulce.
10:30 - Dobra gra w obronie nie pozwala naszym rywalkom na stworzenie poważnego zagrożenia, ale w ataku jeszcze brakuje nam tego ostatniego słowa.
12:00 - W I piątce co jakiś czas zamiast Stachowiak i Krzystyniak pojawiają się Krzywak i Timek i odwrotnie.
14:00 - Strzelająca Finka trafia w swoją koleżankę stojącą tuż przed polem przedbramkowym, która pada na naszą bramkarkę. Zamieszanie, ale obrońcy wyjaśniają sytuację wybiciem.
15:16 - Bardzo dobry blok Dutkiewicz, ale Finki bezbłędnie rozgrywają aut i zdobywają 1. bramkę.
15:54 - Tym razem zagroził nam rzut wolny Finek, szczęśliwie strzał mocno niecelny.
17:35 - Pech, pech... Krzywak świetnie strzela obok Fińskiej bramkarki! W poprzeczkę!
19:44 - Niepokryta w polu bramkowym Finka podwyższa na 2-0.
19:59 - W ostatniej sekundzie Jaczewska z najwyższym trudem przerywa kontrę rywalek.
20:00 - Koniec I tercji.

20:00 - Początek II tercji.
21:00 - Na meczu pojawiły się zawodniczki powołane na zgrupowanie kadry U15 i U17 kobiet, które swoim dopingiem starają się podbudować naszą drużynę.
22:50 - Kilka szybkich podań Finek i Jaczewska znów zmuszona do wysiłku.
26:30 - Moment spokojniejszej gry z obu stron.
28:45 - Podanie równoległe do krótszego boku boiska przed naszą bramką i Finki wykorzystują okazję do strzelenia 3 gola.
30:11 - Bardzo podobna do poprzedniej akcja i identyczne zakończenie. 0-4.
30:27 - Błąd Finki w obronie i blisko wykorzystania tej sytuacji była Krzystyniak.
32:18 - Ach te Finki... szału nie ma, ale są bramki.
32:47 - Chyba nie zamierzają przestać, pora przerwać ich passę.
34:02 - Świetna kontra Krzywak i Timek, ale nie zdążyliśmy wrócić pod bramkę... 0-7.
36:50 - Bardzo dobrze Jaczewska! Szybki wyrzut do Stenki, a ta niecelnym podaniem trafia wprost pod nogi rywalek.
37:22 - Irena Mroch w walce z Finką, która gubi kija pod własną strefą wymiany, później strzał, rykoszet i 1. bramka dla Polski!
40:00
 - Wspólny element Formuły 1 i unihokeja? Rozpędzone Finki tak samo ciężko zatrzymać jak Kimiego Raikkonena. Koniec II tercji.

40:00 - Początek III tercji.
44:00 - 4 minuty tercji za nami, Finki kontrolują grę, ale nic z tego nie wynika.
45:55 - Finki osiągają swój cel w tej tercji po raz pierwszy.
49:00 - Zastanawialiście się kiedyś ile dziurek jest w piłeczce do unihokeja?
50:31 - Rozklepana nasza obrona i kolejna bramka.
52:00 - Finki wciąż w posiadaniu piłki. Polki okazjonalnie mogą nią pograć, choć teraz dobry przechwyt i akcja Florczak.
53:08 - Finki nie mają problemu ze skutecznością i dwucyfrowy wynik jest już rzeczywistością.
58:22 - Końcówka meczu wyraźnie pokazuje, że rozstrzygnięcie już zapadło.
59:00 - Finki ćwiczą grę bez bramkarza.
60:00 - Koniec III tercji i koniec 4. Polish Open 2013