- Rozgrywki 2022/2023
- Rozgrywki 2021/2022
- Ekstraliga Mężczyzn
- I Liga Mężczyzn
- Ekstraliga Kobiet
- Akademickie Mistrzostwa Polski 2022
- Liga Juniorów Starszych (MU19)
- Liga Juniorek Starszych (WU19)
- Liga Juniorów Młodszych (MU16)
- Liga Juniorek Młodszych (WU16)
- Dzieci
- Archiwum rozgrywek
- Terminarz i system rozgrywek 2021/2022
- Lista hal zweryfikowanych
- Transfery 2021/2022
- Śląska Liga Unihokeja
- Młodziczki
- Rozgrywki 2020/2021
- Rozgrywki 2019/2020
- Rozgrywki 2018/2019
- Rozgrywki 2017/2018
- Salming Ekstraliga Mężczyzn
- Salming Ekstraliga Kobiet
- Juniorzy Starsi
- Juniorki Starsze
- Juniorzy Młodsi
- Juniorki Młodsze
- Młodzicy
- Młodziczki
- Terminarz rozgrywek 2017/2018
- Puchar AZS 2017
- Transfery 2017
- Hale sportowe dopuszczone do rozgrywek
- Opalenica Liga Unihokeja
- Śląska Liga Unihokeja
- UUiBW - wszystkie informacje
- Rozgrywki 2016/2017
- Rozgrywki 2015/2016
- Rozgrywki 2014/2015
- Rozgrywki 2013/2014
- Rozgrywki 2012/2013
- Rozgrywki 2011/2012
- Rozgrywki 2010/2011
- Rozgrywki 2009/2010
- Rozgrywki 2008/2009
- Rozgrywki 2007/2008
- Rozgrywki 2006/2007
- Rozgrywki 2005/2006
- Rozgrywki 2004/2005
- Rozgrywki 2003/2004
- Rozgrywki 2002/2003
- Rozgrywki 2001/2002
Wiadomości
KJ30 : Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 8 : 2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia
- Mecz
- Składy
Live 10. kolejka , 09-12-2018 10:00 Liczba widzów: 0
Koniec meczu
Sędziowie: Rusiecki Błażej / Mielewczyk Krzysztof
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
8:2
(3:0,2:1,3:1)
Aligator UKS Chwarzno Gdynia
- 216 2 min. kary - Sara Zielińska
- Aleksandra Hinz (Weronika Zielna)PP 1
- Matylda Bieschke (Malwina Stefańska) 2
- Malwina Stefańska (Weronika Zielna) 3
- Maja Siłacz 4
- 2 min. kary - Weronika Zielna210
- 1PP Weronika Chruszcz (Paulina Bartoszewicz)
- Weronika Zielna 5
- 2 Weronika Chruszcz (Hanna Tybura)
- Karolina Madejska (Luiza Sumisławska) 6
- Luiza Sumisławska 7
- Weronika ZielnaMPS -
- Luiza Sumisławska (Jagoda Maderska) 8
Przerwa na żądanie |
|
51:12 | |
Statystyki bramkarzy |
|
Anna Zelewska 94.59 % (2/35) | 80.00 % Kamila Kluza (8/32) |
Najlepsi zawodnicy |
|
Zelewska Anna | Witkowska Malwina |
Składy drużyn
- 1Weronika ZielnaAleksandra Sienkiewicz
- 2Małgorzata NowickaKamila Kluza
- 3Anna KopaczewskaWeronika Chruszcz
- 4Klara LukasKatarzyna Słonina
- 5Matylda BieschkeMaja Słonina
- 6Anna ZelewskaMalwina Witkowska
- 7Aleksandra HinzPaulina Bartoszewicz
- 8Maja SiłaczHanna Tybura
- 9Luiza SumisławskaMarianna Antkowiak
- 10Marta Bieniasz-KrzywiecSara Zielińska
- 11Malwina StefańskaAgnieszka Zielińska
- 12Karolina Madejska
- 13Hanna Sieroń
- 14Jagoda Maderska
- 15Julia Koza
- 16Natalia Banaszak
Trener i osoby towarzyszące
- 1Piotr LudwichowskiJakub Ambrosiewicz