Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Unihokeja Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 1 1 0 0 0 11 - 2 3
    2 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 1 1 0 0 0 8 - 3 3
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 2 1 1 0 0 7 - 13 3
    4 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    5 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    6 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 2 0 2 0 0 5 - 13 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Niedziela 2022-11-13
        EK03
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2022-09-18 12:00
        EK01
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2022-09-17 15:00
        EK02
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      2. kolejka
      • Niedziela 2023-03-12
        EK06
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2022-09-25 17:00
        EK04
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2022-09-25 14:00
        EK05
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      3. kolejka
      • Niedziela 2023-03-19
        EK09
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Niedziela 2022-10-16
        EK08
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2022-10-16
        EK07
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      4. kolejka
      • Niedziela 2022-11-06
        EK12
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2022-11-05
        EK11
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2022-11-05
        EK10
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      5. kolejka
      • Niedziela 2022-11-27
        EK15
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Niedziela 2022-11-27
        EK14
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2022-11-27
        EK13
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      6. kolejka
      • Sobota 2022-12-17
        EK18
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2022-12-17
        EK17
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      • Sobota 2022-12-17
        EK16
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      7. kolejka
      • Niedziela 2023-01-22
        EK21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      • Niedziela 2023-01-22
        EK20
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2023-01-21
        EK19
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
      8. kolejka
      • Niedziela 2023-02-12
        EK24
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Niedziela 2023-02-12
        EK23
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Niedziela 2023-02-12
        EK22
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
      9. kolejka
      • Sobota 2023-03-04
        EK27
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-03-04
        EK26
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2023-03-04
        EK25
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
      10. kolejka
      • Sobota 2023-04-01
        EK30
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2023-04-01
        EK29
        JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2023-04-01
        EK28
        UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Magdalena Krzystyniak Gryf Rybarzowice 4 3 1 0 2
      Kinga Hryckowian Bankówka Zielonka 4 3 1 0 2
      Hanna Samson JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 4 2 2 0 1
      Inna Hvozdetska JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 3 3 0 0 1
      Marta Pracoń JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk II 3 2 1 0 1
      Wiktoria Matera JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk I 3 2 1 0 1
      Gabriela Wójcik Bankówka Zielonka 3 1 2 2 2

      Zobacz więcej...