Polski Związek Unihokeja serdecznie zaprasza na Kurs Instruktora Unihokeja, który odbędzie się wiosną 2024 r. w formule online i stacjonarnej (22.04-12.05.2024 r. w Gdyni).

Szczegóły w załącznikach.

Szczegółowy harmonogram kursu zostanie podany po zamknięciu listy zgłoszeniowej.

UWAGA: Będzie to jedyny kurs w tym roku dający uprawnienia do prowadzenia zespołów w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez wysłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego w terminie do 15 kwietnia 2024 r. do godz. 20.00 na adres: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po zamknięciu listy zgłoszeń zostanie wystawiona faktura, na dane podane w formularzu. 

W razie pytań na temat kursu proszę zwracać się bezpośrednio do Pana Michała Gużyńskiego (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Attachments:
Download this file (KURS INSTRUKTORA UNIHOKEJA Info Gdynia.pdf)Szczegółowe informacje dot. kursu[Oryginalny dokument]587 kB
Download this file (Zgłoszenie Kurs Instruktora Gdynia 2024.pdf)Zgłoszenie na kurs[Uzupełnij i odeślij]570 kB