Seniorki - 1 liga


Nazwisko i imię zawodniczki

Nazwa klubu

Ilość bramek

       
   1. Waksmundzka Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia       10
   2. Kolesińska Agata UKS Absolwent Siedlec        7

   3.

Guzik Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia        5
  Koszela Klaudia UKS Absolwent Siedlec        5

  

Myjak Monika KS Szarotka Nowy Targ        5
  Satkiewicz Alicja GGS Energa Olimpia Osowa        5
   4. Krzystyniak Magda KS Szarotka Nowy Targ        4
  Sral Agnieszka KS Szarotka Nowy Targ        4
   5. Ciecierska Magdalena Aligator UKS Chwarzno Gdynia        3
  Hajduga Agnieszka KS Szarotka Nowy Targ        3
  Jurkowska Julia Aligator UKS Chwarzno Gdynia        3
  Piekarczyk Karolina KS Szarotka Nowy Targ        3
  Plechan Agata UKS Absolwent Siedlec        3
   6. Baranowska Joanna GGS Energa Olimpia Osowa        2
   Bzdęga Natalia UKS Absolwent Siedlec        2
  Kąkol Alicja GGS Energa Olimpia Osowa        2
  Leszczewicz Monika KS Szarotka Nowy Targ        2
  Marut Natalia GGS Energa Olimpia Osowa        2
  Rumian Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia        2
    Smolarek Agnieszka Aligator UKS Chwarzno Gdynia        2
  Sołtys Magdalena KS Szarotka Nowy Targ        2
  Szałek Monika GGS Energa Olimpia Osowa        2
    7. Białoń Wioletta KS Szarotka Nowy Targ        1
   Iwanowska Magdalena GGS Energa Olimpia Osowa        1
  Lieboń Karolina GGS Energa Olimpia Osowa        1
  Litwin Karolina GGS Energa Olimpia Osowa        1
  Mroch Irena Aligator UKS Chwarzno Gdynia        1
  Pawlik Magdalena UKS Absolwent Siedlec        1
  Piekarczyk Paulina KS Szarotka Nowy Targ        1
  Rekowska Aleksandra GGS Energa Olimpia Osowa        1
  Samson Hanna GGS Energa Olimpia Osowa        1
 

Nazwisko i imię   zawodniczki

Nazwa klubu

Ilość   bramek Ilość   asyst

Ilość punktów      

           
  1. Kolesińska Agata UKS Absolwent Siedlec         7         4        11
  Waksmundzka Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia        10         1        11
  2. Guzik Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia         5         5        10
  3. Krzystyniak Magda KS Szarotka Nowy Targ         4         4         8
  Plechan Agata UKS Absolwent Siedlec         3         5         8
  Satkiewicz Alicja GGS Energa Olimpia Osowa         5         3         8
  4. Koszela Klaudia UKS Absolwent Siedlec         5         2         7
  Myjak Monika KS Szarotka Nowy Trag         5         2         7
  5. Leszczewicz Monika KS Szarotka Nowy Trag         2         4         6
  Smolarek Agnieszka Aligator UKS Chwarzno Gdynia         2         4         6
  6. Jurkowska Julia Aligator UKS Chwarzno Gdynia         3         2         5
  Kąkol Alicja GGS Energa Olimpia Osowa         2         3         5
  Piekarczyk Karolina KS Szarotka Nowy Targ         3         2         5
  Sral Agnieszka KS Szarotka Nowy Targ         4         1         5
  7. Ciecierska Magdalena Aligator UKS Chwarzno Gdynia         3         1         4
  Sarna Agata KS Szarotka Nowy Targ         0         4         4

  8. 

Baranowska Joanna GGS Energa Olimpia Osowa         2         1         3
  Bzdęga Natalia UKS Absolwent Siedlec         2         1         3
  Hajduga Agnieszka KS Szarotka Nowy Targ         3         0         3
  Sołtys Magdalena KS Szarotka Nowy Targ         2         1         3
  9. Iwanowska Magdalena GGS Energa Olimpia Osowa         1         1         2
  Marut Natalia GGS Energa Olimpia Osowa         2         0         2
  Mroch Irena Aligator UKS Chwarzno Gdynia         1         1         2
  Pawlik Magdalena UKS Absolwent Siedlec         1         1         2
  Rekowska Aleksandra GGS Energa Olimpia Osowa         1         1         2
  Rumian Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia         2         0         2
  Samson Hanna GGS Energa Olimpia Osowa         1         1         2
  Szałek Monika GGS Energa Olimpia Osowa         2         0         2
10. Białoń Wioletta KS Szarotka Nowy Targ         1         0         1
  Lieboń Karolina GGS Energa Olimpia Osowa         1         0         1
  Litwin Karolina GGS Energa Olimpia Osowa         1         0         1
  Piekarczyk Paulina KS Szarotka Nowy Targ         1         0         1
  Postawka Katarzyna Aligator UKS Chwarzno Gdynia         0         1         1
  Szarmach Mariola GGS Energa Olimpia Osowa         0         1         1
  Szpilman Paula Aligator UKS Chwarzno Gdynia         0         1         1
  Wieczorek Jagoda GGS Energa Olimpia Osowa         0         1         1

Poz.

Drużyna

     Ilość karnych minut

     
1.   KS Szarotka Nowy Targ              4
2.   Aligator UKS Chwarzno Gdynia             14
3.   UKS Absolwent Siedlec             16
4.   GGS Energa Olimpia Osowa             20

 

 

 

Nazwisko i imię zawodniczki

             Nazwa klubu

Ilość karnych  minut

 

 

 

          

  1. Kąkol Alicja GGS Energa Olimpia Osowa         8
  2. Bzdęga Natalia UKS Absolwent Siedlec         6
  3. Dancewicz Agnieszka Aligator UKS Chwarzno Gdynia         4
  Kolesińska Agata UKS Absolwent Siedlec         4
  Plechan Agata UKS Absolwent Siedlec         4
  Waksmundzka Monika Aligator UKS Chwarzno Gdynia         4

  4.

Bichowska Marta GGS Energa Olimpia Osowa         2
  Ciecierska Magdalena Aligator UKS Chwarzno Gdynia         2
  Iwanowska Magda GGS Energa Olimpia Osowa         2
  Krzystyniak Magda KS Szarotka Nowy Targ         2
  Liebon Karolina GGS Energa Olimpia Osowa         2
  Mikołajewicz Agata UKS Absolwent Siedlec         2
  Myjak Monika KS Szarotka Nowy Targ         2
  Piotrowska Anna Aligator UKS Chwarzno Gdynia         2
  Pszczółka Maja GGS Energa Olimpia Osowa         2
  Satkiewicz Alicja GGS Energa Olimpia Osowa         2
  Smolarek Agnieszka Aligator UKS Chwarzno Gdynia         2
  Wieczorek Jagoda GGS Energa Olimpia Osowa         2
  • Akademickie Mistrzostwa Polski
  • Juniorzy młodsi
  • Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorzy młodsi Juniorki młodsze
poprzednie następne pokaż wszystkie