Nazwisko i imię zawodnika

Nazwa klubu

Ilość bramek Ilość asyst

Ilość punktów      

           
 1. Podraza Mateusz KS Górale Nowy Targ         18       12        30
 2. Ossowski Lesław KS Szarotka Nowy Targ         15        8        23
 3. Bocheński Adrian KS Szarotka Nowy Targ         13        9        22
 4. Marcinkiewicz Adam AZS AWF Biała Podlaska         17        4        21
 5. Pala Wojciech KS Szarotka Nowy Targ         11        9        20
 6. Dzioboń Leszek KS Szarotka Nowy Targ         11        8        19
 7. Cichy Przemysław UKS Absolwent Siedlec         13        5        18
  Sąder Mariusz KS Górale Nowy Targ         14        4        18
 8. Adamczak Łukasz UKS Absolwent Siedlec          8        9        17
 9. Chrobak Kamil KS Szarotka Nowy Targ         11        5        16
10. Bukański Adrian KS Górale Nowy Targ          9        6        15
  Kasperek Artur AZS AWF Biała Podlaska         11        5        15
  Kaszkiel Andrzej UKS Orły Suwałki          8        7        15
  Koszela Mirosław UKS Absolwent Siedlec          8        7        15
11. Chmielewski Piotr LUKS Orlęta Stromiec          4        9        13
  Cienciała Bartłomiej AZS AWF Biała Podlaska          7        6        13
  Karecki Patryk KS Szarotka Nowy Targ          8        5        13
12. Diaków Grzegorz TKKF Pionier Tychy          7        5        12
  Korczak Łukasz KS Górale Nowy Targ          6        6        12
  Nowak Paweł UKS Absolwent Siedlec          5        7        12
  Szulik Tomasz LUKS Orlęta Stromiec          8        4        12
  Tomaszewski Filip AZS AWF Biała Podlaska          2       10        12
13. Janko Tomasz TKKF Pionier Tychy          7        4        11
  Mirek Maksymilian KS Górale Nowy Targ          9        2        11
14. Budzoń Radosław KS Górale Nowy Targ          3        7        10
  Dziurdzik Michał KS Szarotka Nowy Targ          5        5        10
  Korczak Paweł KS Górale Nowy Targ          6        4        10
  Skrzypiec Grzegorz KS Szarotka Nowy Targ          4        6        10
  Zakrzewski Maciej SSU Floorball Słupsk          4        6        10
15. Czarnecki Damian UKS Orły Suwałki          4        5         9
  Ołownia Mariusz UKS Orły Suwałki          5        4         9
16. Kwak Sebastian KS Górale Nowy Targ          4        4         8
  Majkowski Wojciech TKKF Pionier Tychy          5        3         8
  Róg Grzegorz TKKF Pionier Tychy          5        3         8
  Siaśkiewicz Dominik KS Górale Nowy Targ          1        7         8
17. Birk Marcin UKS Absolwent Siedlec          4        3         7
  Kowalewski Daniel UKS Orły Suwałki          6        1         7
  Lech Jarosław KS Szarotka Nowy Targ          3        4         7
18. Duranc Emil LUKS Orlęta Stromiec          5        1         6
  Fribel Radosław UKS Absolwent Siedlec          3        3         6
  Kosmal Michał KS Szarotka Nowy Targ          3        3         6
  Kozic Marcin TKKF Pionier Tychy          4        2         6
19.  Augustyn Bartłomiej KS Szarotka Nowy Targ          3        2         5
  Belka Damian LUKS Orlęta Stromiec          3        2         5
  Kolanowski Mariusz TKKF Pionier Tychy          4        1         5
 

Mikłusiak Michał

KS Szarotka Nowy Targ          2        3         5
  Patalas Bartosz UKS Absolwent Siedlec          5        0         5
  Rzepka Konrad LUKS Orlęta Stromiec          4        1         5
  Sujka Adam Floorball Słupsk          3        2         5
  Szymanowski Marcin SSU Floorball Słupsk          4        1         5

20.

Birk Artur UKS Absolwent Siedlec          1        3         4
  Kamiński Adrian LUKS Orlęta Stromiec          3        1         4
  Kamiński Bartosz AZS AWF Biała Podlaska          4        0         4
  Kowalewski Radosław UKS Orły Suwałki          1        3         4
  Latała Michał SSU Floorball Słupsk          3        1         4
  Orkisz Bartosz UKS Absolwent Siedlec          4        0         4
  Podgórny Rafał SSU Floorball Słupsk          3        1         4
  Ptaszek Paweł Floorball Słupsk          4        0         4
  Romanowski Sebastian LUKS Orlęta Stromiec          4        0         4
  Róg Grzegorz TKKF Pionier Tychy          2        2         4
  Ułanowicz Krzysztof UKS Orły Suwałki          2        2         4
  Warmijak Maciej AZS AWF Biała Podlaska          1        3         4
21. Cholewa Tomasz KS Góale Nowy Targ          2        1         3
  Czarnecki Wojciech Floorball Słupsk          1        2         3
  Dudziuk Dariusz SSU Floorball Słupsk          1        2         3
  Janiewicz Sławomir Floorball Słupsk          3        0         3
  Jurczyński Szymon TKKF Pionier Tychy          2        1         3
  Pawlicki Tomasz UKS Absolwent Siedlec          1        2         3
  Spyra Krzysztof KS Szarotka Nowy Targ          1        2         3
  Tołoczko Bartosz SSU Floorball Słupsk          3        0         3
22. Batkiewicz Wojciech KS Szarotka Nowy Targ          0        2         2
  Bober Mirosław TKKF Pionier Tychy          0        2         2
  Diaków Marcin TKKF Pionier Tychy          1        1         2
  Kadłubowski Daniel AZS AWF Biała Podlaska          1        1         2
  Koszela Sebastian UKS Absolwent Siedlec          1        1         2
  Lewandowski Adam Floorball Słupsk          1        1         2
  Rusnak Tomasz KS Górale Nowy Targ          0        2         2
  Wasilewski Marcin UKS Orły Suwałki          2        0         2
23.  Biesiada Łukasz TKKF Pionier Tychy          1        0         1
  Brzostowicz Kamil AZS AWF Biała Podlaska          0        1         1
  BułtraliK Kamil UKS Orły Suwałki          1        0         1
  Chmielewski Maciej LUKS Orlęta Stromiec          0        1         1
  Cichy Bartosz UKS Absolwent Siedlec          0        1         1
  Czuj Przemysław AZS AWF Biała Podlaska          0        1         1
  Diaków Wojciech TKKF Pionier Tychy          0        1         1
  Duranc Jarosław LUKS Orlęta Stromiec          0        1         1
  Fribel Michał UKS Absolwent Siedlec          1        0         1
  Garlicki Maciej KS Górale Nowy Targ          1        0         1
  Guzik Sebastian KS Górale Nowy Targ          0        1         1
  Idzik Łukasz UKS Orły Suwałki          1        0         1
  Koszela Sebastian UKS Absolwent Siedlec          0        1         1
  Ligas Piotr KS Szarotka Nowy Targ          1        0         1
  Orkisz Michał UKS Absolwent Siedlec          1        0         1
  Romanowski Karol LUKS Orlęta Stromiec          1        0         1
  Różański Piotr SSU Floorball SŁupsk          1        0         1
  Rybak Tomasz SSU Floorball Słupsk          1        0         1
  Sinka Paweł TKKF Pionier Tychy          1        0         1
  Sławiński Beniamin TKKF Pionier Tychy          0        1         1
  Toczyński Michał AZS AWF Biała Podlaska          1        0         1
  Twerdyk Roman UKS Orły Suwałki          1        0         1
  Woś Mariusz UKS Absolwent Siedlec          0        1         1
  Wziątek Michał LUKS Orlęta Stromiec          1        0         1
  • Reprezentacja Mężczyzn 3v3
  • Reprezentacja Kobiet 3v3
  • Reprezentacja kobiet U19
  • Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
  • Ekstraliga Unihokeja Kobiet
poprzednie następne pokaż wszystkie