Nazwisko i imię      zawodnika

Nazwa klubu

Ilość    bramek

       
 1. Podraza Mateusz KS Górale Nowy Targ           18
 2. Marcinkiewicz Adam AZS AWF Biała Podlaska           17
 3. Sąder Mariusz KS Górale Nowy Targ           14
 4. Cichy Przemysław UKS Absolwent Siedlec           13
 5. Ossowski Lesław KS Szarotka Nowy Targ           12
 6. Chrobak Kamil KS Szarotka Nowy Targ           11
  Dzioboń Leszek KS Szarotka Nowy Targ           11
  Kasperek Artur AZS AWF Biała Podlaska           11
  Pala Wojciech KS Szarotka Nowy Targ           11
 7. Bocheński Adrian KS Szarotka Nowy Targ            9
  Bukański Adrian KS Górale Nowy Targ            9
  Mirek Maksymilian KS Górale Nowy Targ            9
 8. Adamczak Łukasz UKS Absolwent Siedlec            8
  Karecki Patryk KS Szarotka Nowy Targ            8
  Kaszkiel Andrzej UKS Orły Suwałki            8
  Koszela Mirosław UKS Absolwent Siedlec            8
  Szulik Tomasz LUKS Orlęta Stromiec            8
 9. Cienciała Bartłomiej AZS AWF Biała Podlaska            7
  Diaków Grzegorz TKKF Pionier Tychy            7
  Janko Tomasz TKKF Pionier Tychy            7
10. Korczak Łukasz KS Górale Nowy Targ            6
  Korczak Paweł KS Górale Nowy Targ            6
  Kowalewski Daniel UKS Orły Suwałki            6
11. Duranc Emil LUKS Orlęta Stromiec            5
  Dziurdzik Michał KS Szarotka Nowy Targ            5
  Majkowski Wojciech TKKF Pionier Tychy            5
  Nowak Paweł UKS Absolwent Siedlec            5
  Ołownia Mariusz UKS Orły Suwałki            5
  Patalas Bartosz UKS Absolwent Siedlec            5
  Róg Grzegorz TKKF Pionier Tychy            5
12. Birk Marcin UKS Absolwent Siedlec            4

   

Chmielewski Piotr LUKS Orlęta Stromiec            4

   

Czarnecki Damian UKS Orły Suwałki            4
  Kamiński Bartosz AZS AWF Biała Podlaska            4
  Kolanowski Mariusz TKKF Pionier Tychy            4
  Kozic Marcin TKKF Pionier Tychy            4
  Kwak Sebastian KS Górale Nowy Targ            4
  Orkisz Bartosz UKS Absolwent Siedlec            4
  Ptaszek Paweł Floorball SŁupsk            4
  Romanowski Sebastian LUKS Orlęta Stromiec            4
  Rzepka Konrad LUKS Orlęta Stromiec            4
  Skrzypiec Grzegorz KS Szarotka Nowy Targ            4
  Zakrzewski Maciej Floorball Słupsk            4
13. Augustyn Bartłomiej KS Szarotka Nowy Targ            3
  Belka Damian LUKS Orlęta Stromiec            3
  Budzoń Radosław KS Górale Nowy Targ            3
  Fribel Radosław UKS Absolwent Siedlec            3
  Janiewicz Sławomir Floorball Słupsk            3
  Kamiński Adrian LUKS Orlęta Stromiec            3
  Kosmal Michał KS Szarotka Nowy Targ            3
  Latała Michał UKS Orły Suwałki            3
  Lech Jarosław KS Szarotka Nowy Targ            3
  Podgórny Rafał SSU Floorball SŁupsk            3
  Sujka Adam Floorball Słupsk            3
  Szymanowski Marcin SSU Floorball Słupsk            3
  Tołoczko Bartosz Floorball Słupsk            3
14. Cholewa Tomasz KS Górale Nowy Targ            2
  Jurczyński Szymon TKKF Pionier Tychy            2
  Mikłusiak Michał KS Szarotka Nowy Targ            2
  Tomaszewski Filip AZS AWF Biała Podlaska            2
  Ułanowicz Krzysztof UKS Orły Suwałki            2
  Wasilewski Marcin UKS Orły Suwałki            2
15. Biesiada Łukasz TKKF Pionier Tychy            1
  Birk Artur UKS Absolwent Siedlec            1
  Bułtralik Kamil UKS Orły Suwałki            1
  Czarnecki Wojciech SSU Floorball Słupsk            1
  Diaków Marcin TKKF Pionier Tychy            1
  Dudziuk Dariusz SSU Floorball Słupsk            1
  Garlicki Maciej KS Górale Nowy Targ            1
  Idzik Łukasz UKS Orły Suwałki            1
  Kadłubowski Daniel AZS AWF Biała Podlaska            1
  Koszela Sebastian UKS Absolwent Siedlec            1
  Kowalewski Radosław UKS Orły Suwałki            1
  Lewandowski Adam Floorball Słupsk            1
  Ligas Piotr KS Szarotka Nowy Targ            1
  Orkisz Michał UKS Absolwent Siedlec            1
  Pawlicki Tomasz UKS Absolwent Siedlec            1
  Romanowski Karol LUKS Orlęta Stromiec            1
  Rybak Tomasz SSU Floorball Słupsk            1
  Siaśkiewicz Dominik KS Górale Nowy Targ            1
  Sinka Paweł TKKF Pionier Tychy            1
  Spyra Krzysztof KS Szarotka Nowy Targ            1
  Toczyński Michał AZS AWF Biała Podlaska            1
  Twerdyk Roman UKS Orły Suwałki            1
   Warmijak Maciej AZS AWF Biała Podlaska            1
  Wziątek Michał LUKS Orlęta Stromiec            1
  • Akademickie Mistrzostwa Polski
  • Juniorzy młodsi
  • Juniorki młodsze
Akademickie Mistrzostwa Polski Juniorzy młodsi Juniorki młodsze
poprzednie następne pokaż wszystkie