Poz.

Drużyna

     Ilość karnych minut

     
   1.  KS Szarotka Nowy Targ 24
   2.  AZS AWF Biała Podlaska 36
    KS Górale Nowy Targ 36
    UKS Orły Suwałki 36
   5.  TKKF Pionier Tychy 38
   6.  LUKS Orlęta Stromiec 50
   7.  UKS Absolwent Siedlec 56
   8.  Floorball Słupsk 59
     

 

 

 

Nazwisko i imię zawodnika

             Nazwa klubu

Ilość karnych  minut

 

 

 

          

 1.

Lewandowski Adam Floorball Słupsk          17
 2. Kowalewski Daniel UKS Orły Suwałki          16
 3. Adamczak Łukasz UKS Absolwent Siedlec          14
 4. Czarnecki Wojciech SSU Floorball Słupsk          12
 5. Koszela Mirosław UKS Absolwent Siedlec          11
 6. Budzoń Radosław KS Górale Nowy Targ          10
  Kasperek Artur AZS AWF Biała Podlaska          10
  Kolanowski Mariusz TKKF Pionier Tychy          10
  Skrzypiec Grzegorz KS Szarotka Nowy Targ          10
 7. Birk Artur UKS Absolwent Siedlec           9
  Rzepka Konrad LUKS Orlęta Stromiec           9
 8. Dudziuk Dariusz SSU Floorball Słupsk           8
  Fribel Michał UKS Absolwent Siedlec           8
 9. Chmielewski Piotr LUKS Orlęta Stromiec           7
10. Janko Tomasz TKKF Pionier Tychy           6
  Kamiński Adrian LUKS Orlęta Stromiec           6
  Kamiński Bartosz AZS AWF Biała Podlaska           6
  Szulik Tomasz LUKS Orlęta Stromiec           6

11.

Belka Damian LUKS Orlęta Stromiec           4
  Biesiada Łukasz TKKF Pionier Tychy           4

 

Bukański Adrian KS Górale Nowy Targ           4
  Cienciała Bartłomiej AZS AWF Biała Podlaska           4
  Dzioboń Leszek KS Szarotka Nowy Targ           4
  Idzik Łukasz UKS Orły Suwałki           4
  Janiewicz Sławomir Floorball Słupsk           4
  Korczak Paweł KS Górale Nowy Targ           4
  Kwak Sebastian KS Górale Nowy Targ           4
  Ossowski Lesław KS Szarotka Nowy Targ           4
  Pawlicki Tomasz UKS Absolwent Siedlec           4
  Podgórny Rafał SSU Floorball Słupsk           4
  Romanowski Sebastian LUKS Orlęta Stromiec           4
  Róg Grzegorz TKKF Pionier Tychy           4
  Różański Piotr SSU Floorball Słupsk           4
  Tomaszewski Filip AZS AWF Biała Podlaska           4
  Warmijak Maciej AZS AWF Biała Podlaska           4
  Wasilewski Marcin UKS Orły Suwałki           4
  Wziątek Michał LUKS Orlęta Stromiec           4
12. Bartoszewicz Mateusz UKS Orły Suwałki           2
  Bocheński Adrian KS Szarotka Nowy Targ           2
  Borecki Grzegorz SSU Floorball Słupsk           2
  Boreński Jakub TKKF Pionier Tychy           2
  Brzostowicz Kamil AZS AWF Biała Podlaska           2
  Bułtralik Kamil UKS Orły Suwałki           2
  Chmielewski Maciej LUKS Orlęta Stromiec           2
  Cholewa Tomasz KS Górale Nowy Targ           2
  Chrobak Kamil KS Szarotka Nowy Targ           2
  Czarnecki Damian UKS Orły Suwałki           2
  Diaków Marcin TKKF Pionier Tychy           2
  Duranc Jarosław LUKS Orlęta Stromiec           2
  Dzietczyk Kamil AZS AWF Biała Podlaska           2
  Dziurdzik Michał KS Szarotka Nowy Targ           2
  Garlicki Maciej KS Górale Nowy Targ           2
  Jurczyński Szymon TKKF Pionier Tychy           2
  Kadłubowski Daniel AZS AWF Biała Podlaska           2
  Kamiński Grzegorz TKKF Pionier Tychy           2
  Kamiński Marcin LUKS Orlęta Stromiec           2
  Kamiński Paweł TKKF Pionier Tychy           2
  Kosiura Leszek AZS AWF Biała Podlaska           2
  Kowalewski Radosław UKS Orły Suwałki           2
  Krowiak Tomasz SSU Floorball Słupsk           2
  Majkowski Wojciech TKKF Pionier Tychy           2
  Mirek Maksymilian KS Górale Nowy Targ           2
  Mirek Tomasz KS Górale Nowy Targ           2
  Miśko Wiktor UKS Absolwent Siedlec           2
  Mitas Maciej TKKF Pionier Tychy           2
  Patalas Bartosz UKS Absolwent Siedlec           2
  Patalas Mateusz UKS Absolwent Siedlec           2
  Podraza Mateusz KS Górale Nowy Targ           2
  Ptaszek Paweł SSU Floorball Słupsk           2
  Romanowski Karol LUKS Orlęta Stromiec           2
  Rybak Tomasz SSU Floorball Słupsk           2
  Sąder Mariusz KS Górale Nowy Targ           2
  Siaśkiewicz Dominik KS Górale Nowy Targ           2
  Stegliński Konrad UKS Orły Suwałki           2
  Sujka Adam SSU Floorball SŁupsk           2
  Thiel Piotr UKS Absolwent Siedlec           2
  Woś Mariusz UKS Absolwent Siedlec           2
  Zakrzewski Maciej SSU Floorball Słupsk           2
  • Reprezentacja Mężczyzn 3v3
  • Reprezentacja Kobiet 3v3
  • Reprezentacja kobiet U19
  • Ekstraliga Unihokeja Mężczyzn
  • Ekstraliga Unihokeja Kobiet
poprzednie następne pokaż wszystkie