Za nami już 2 kolejki Ekstraligi Mężczyzn, ale to właśnie teraz startuje FantasyFloorball liga! Zbuduj swoją drużynę złożoną z ekstraligowych zawodników, zdobywaj punkty i walcz w rankingu o nagrody sezonu!

Projekt FantasyFloorball wystartował już rok temu i części sympatyków unihokeja jest on już dobrze znany. Nie wszyscy jednak mieli okazję poznać nowopowstałą inicjatywę. Co więcej, w tym roku dokonano kilku zmian, dlatego chcielibyśmy przedstawić, na czym dokładnie polega zabawa.

Jako użytkownik FantasyFloorball otrzymujesz 30 000 PLN - oczywiście wirtualnych. W ramach tej kwoty budujesz skład złożony z dwóch szóstek meczowych, czyli 2 bramkarzy i 10 zawodników z pola. Zawodnicy kupowani w ramach drużyny są zawodnikami grającymi na ekstraligowych parkietach. W zależności od tego jak dany gracz zagra w ligowym meczu, tyle punktów za niego otrzymasz w konkretnej kolejce. Pierwsza szóstka stanowi skład punktujący, z kolei druga szóstka jest ławką rezerwowych. Gdy zdarzy się absencja któregoś zawodników, to w jego miejsce wchodzi najlepiej punktujący zawodnik z ławki rezerwowych. Drużyna kupowana jest na cały sezon, czyli przeciwnie do poprzedniego sezonu FantasyFloorball, gdzie nowy skład wybierało się co każdy weekend meczowy. W składzie może znajdować się maksymalnie 4 zawodników z jednego zespołu ekstraligowego.

Ze względu na nieregularność kolejek i liczbę meczów zdecydowaliśmy się na nieograniczoną liczbę transferów. Warto zanotować, że dzięki transferom można zarabiać na zawodnikach, kupując ich taniej i sprzedając później drożej w przypadku ich dobrych występów. Nieuniknione, że za któregoś z nich przepłacisz... - mówią organizatorzy.

Warto zaznaczyć, że oprócz dobrej zabawy i rywalizacji ze znajomymi, w FantasyFloorball lidze można wygrać nagrody rzeczowe, dzięki sponsorom wspierającym ten oto projekt. Jakie? Tego jeszcze nie wiadomo... Informacja na temat nagród ukaże się niebawem. W każdym razie gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie i wspierania inicjatywy prowadzonej przez pasjonatów tego sportu. Budujmy razem polski unihokej!

>> https://fantasyfloorball.pl <<

>> Oficjalny fanpage Facebook FantasyFloorball <<