MVP SEZONU 2021/2022 EKSTRALIGI KOBIET - GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI

Jak co roku, przyszedł czas na wybór najlepszej zawodniczki minionego sezonu zdaniem kibiców i przyznanie nagrody publiczności!

W wyniku głosowania kapitanów i trenerów klubów Ekstraligi Kobiet w pierwszej turze plebiscytu, do finału trafiły 3 zawodniczki. Teraz czas na głosy kibiców, które każdy może oddawać w ankiecie pod linkiem: 

Głosowanie potrwa do 08.06.2022 r. do godz. 23:59 włącznie. Później ankieta zostanie zamknięta, a wyniki ogłoszone dzień później na naszej stronie Facebook. 


Głosowanie odbywa się za pośrednictwem zewnętrznej aplikacji/programu, a link do niej został udostępniony na portalu Facebook i Instagram Polski Unihokej oraz na stronie www.polskiunihokej.pl.

Zwyciężczynią zostanie jedna zawodniczka, która otrzyma najwięcej głosów. Wyniki głosowania opublikowane będą po zakończeniu głosowania. Wyniki opublikujemy za pośrednictwem portalu Facebook i Instagram oraz strony www.polskiunihokej.pl i będą one wynikami ostatecznymi. W przypadku uzasadnionych wątpliwości o możliwości sfałszowania wyników, Polski Związek Unihokeja ma prawo do ingerencji w wyniki głosowania.