Reprezentacja kobiet
Strona główna »
Rozgrywki»
Reprezentacja kobiet 2021 Mistrzostwa Świata, 27.11-05.12.2021, Uppsala (Szwecja)
Dzień 9.
-
Niedziela 2021-12-05
16:30
Finał
Szwecja
Finlandia
-
Niedziela 2021-12-05
13:00
Miejsce 3.
Szwajcaria
Czechy
-
Niedziela 2021-12-05
10:30
Miejsce 7.
Dania
Norwegia
-
Niedziela 2021-12-05
10:00
Miejsce 5.
Polska W
Słowacja
Dzień 8.
-
Sobota 2021-12-04
19:55
Półfinał 2
Czechy
Finlandia
-
Sobota 2021-12-04
15:45
Półfinał 1
Szwecja
Szwajcaria
-
Sobota 2021-12-04
12:00
5-8 1
Dania
Polska W
-
Sobota 2021-12-04
11:30
5-8 2
Norwegia
Słowacja
Dzień 7.
-
Piątek 2021-12-03
19:00
1/4 3
Szwajcaria
Słowacja
-
Piątek 2021-12-03
16:00
1/4 1
Czechy
Dania
-
Piątek 2021-12-03
13:00
M-ce 9.
Łotwa
Czechy
-
Piątek 2021-12-03
10:00
M-ce 11.
USA
Narodowa Federacja Rosji
Dzień 6.
-
Czwartek 2021-12-02
18:10
1/4 2
Szwecja
Norwegia
-
Czwartek 2021-12-02
15:15
1/4 4
Finlandia
Polska W
-
Czwartek 2021-12-02
15:00
9-12 2
Narodowa Federacja Rosji
Niemcy
-
Czwartek 2021-12-02
12:15
M-ce 13.
Estonia
Singapur
-
Czwartek 2021-12-02
12:00
9-12 1
USA
Łotwa
-
Czwartek 2021-12-02
09:15
M-ce 15.
Włochy
Tajlandia
Dzień 5.
-
Środa 2021-12-01
19:00
PF1
Polska W
Narodowa Federacja Rosji
-
Środa 2021-12-01
16:00
PF2
Słowacja
USA
-
Środa 2021-12-01
15:00
13-16 2
Tajlandia
Singapur
-
Środa 2021-12-01
13:00
PF4
Niemcy
Dania
-
Środa 2021-12-01
12:00
13-16 1
Estonia
Włochy
-
Środa 2021-12-01
10:00
PF3
Łotwa
Norwegia
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D
Kolejki spotkań
Dzień 4.
-
Wtorek 2021-11-30
19:45
A
Szwajcaria
Polska W
-
Wtorek 2021-11-30
18:00
D
Estonia
Narodowa Federacja Rosji
-
Wtorek 2021-11-30
16:55
B
Finlandia
Szwecja
-
Wtorek 2021-11-30
15:00
C
Dania
Włochy
-
Wtorek 2021-11-30
13:00
A
Łotwa
Czechy
-
Wtorek 2021-11-30
12:00
C
Tajlandia
USA
Dzień 3.
-
Poniedziałek 2021-11-29
19:00
A
Czechy
Polska W
-
Poniedziałek 2021-11-29
18:00
D
Norwegia
Singapur
-
Poniedziałek 2021-11-29
16:00
A
Szwajcaria
Łotwa
-
Poniedziałek 2021-11-29
15:00
C
Dania
Tajlandia
-
Poniedziałek 2021-11-29
13:00
B
Słowacja
Niemcy
-
Poniedziałek 2021-11-29
12:00
C
USA
Włochy
Dzień 2.
-
Niedziela 2021-11-28
18:15
B
Słowacja
Finlandia
-
Niedziela 2021-11-28
15:30
B
Szwecja
Niemcy
-
Niedziela 2021-11-28
15:00
D
Singapur
Narodowa Federacja Rosji
-
Niedziela 2021-11-28
12:45
D
Estonia
Norwegia
-
Niedziela 2021-11-28
12:00
C
Włochy
Tajlandia
-
Niedziela 2021-11-28
10:00
A
Polska W
Łotwa
Dzień 1.
-
Sobota 2021-11-27
19:30
A
Czechy
Szwajcaria
-
Sobota 2021-11-27
19:00
B
Niemcy
Finlandia
-
Sobota 2021-11-27
17:00
B
Szwecja
Słowacja
-
Sobota 2021-11-27
15:00
D
Narodowa Federacja Rosji
Norwegia
-
Sobota 2021-11-27
14:00
C
USA
Dania
-
Sobota 2021-11-27
12:00
D
Singapur
Estonia
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...