Juniorki młodsze
Grupa A
Grupa B
Grupa C
Kolejki spotkań
I turniej eliminacyjny | Gdańsk, 29-30.10.2016
-
Niedziela 2016-10-30
15:30
10
UKS Victoria Gułtowy
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2016-10-30
14:20
09
KS Olimpia Osowa Gdańsk
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Niedziela 2016-10-30
13:10
08
UKS Victoria Gułtowy
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
-
Niedziela 2016-10-30
12:00
07
MLUKS Jedynka Trzebiatów
KS Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2016-10-29
17:50
06
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
-
Sobota 2016-10-29
16:40
05
UKS Victoria Gułtowy
KS Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2016-10-29
15:30
04
MLUKS Jedynka Trzebiatów
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2016-10-29
14:20
03
KS Olimpia Osowa Gdańsk
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
-
Sobota 2016-10-29
13:10
02
UKS Victoria Gułtowy
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2016-10-29
12:00
01
MLUKS Jedynka Trzebiatów
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
I turniej eliminacyjny | Orzysz, 29.10.2016
-
Sobota 2016-10-29
17:15
06
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS Jedynka Orzysz
-
Sobota 2016-10-29
16:00
05
UKS 85 Mokotów Warszawa
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2016-10-29
13:15
04
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS 85 Mokotów Warszawa
-
Sobota 2016-10-29
12:00
03
UKS Jedynka Orzysz
UKS Orlęta Warszawa
-
Sobota 2016-10-29
10:15
02
UKS Orlęta Warszawa
Dzikie Gęsi Zielonka
-
Sobota 2016-10-29
09:00
01
UKS Jedynka Orzysz
UKS 85 Mokotów Warszawa
I turniej eliminacyjny | Tychy, 29.10.2016
-
Sobota 2016-10-29
16:20
06
MMKS Podhale Nowy Targ
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2016-10-29
15:05
05
TKKF Pionier Tychy
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2016-10-29
14:00
04
MMKS Podhale Nowy Targ
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2016-10-29
12:45
03
UKS Wiatr Ludźmierz
MMKS Podhale Nowy Targ
-
Sobota 2016-10-29
11:30
02
PUKS Trzebinia
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2016-10-29
10:00
01
PUKS Trzebinia
UKS Wiatr Ludźmierz
II turniej eliminacyjny | Swarzędz, 26-27.11.2016
-
Niedziela 2016-11-27
15:15
15
KS Olimpia Osowa Gdańsk
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2016-11-27
14:00
14
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
UKS Victoria Gułtowy
-
Niedziela 2016-11-27
12:45
13
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
UKS Ósemka Wejherowo
-
Niedziela 2016-11-27
11:30
12
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
KS Olimpia Osowa Gdańsk
-
Niedziela 2016-11-27
10:15
11
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2016-11-27
09:00
10
UKS Ósemka Wejherowo
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2016-11-26
19:00
09
KS Olimpia Osowa Gdańsk
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
-
Sobota 2016-11-26
17:45
08
UKS Ósemka Wejherowo
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2016-11-26
16:30
07
UKS Victoria Gułtowy
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Sobota 2016-11-26
15:15
06
UKS Ósemka Wejherowo
KS Olimpia Osowa Gdańsk
-
Sobota 2016-11-26
14:00
05
UKS Victoria Gułtowy
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
-
Sobota 2016-11-26
12:45
04
MLUKS Jedynka Trzebiatów
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
-
Sobota 2016-11-26
11:30
03
KS Olimpia Osowa Gdańsk
UKS Victoria Gułtowy
-
Sobota 2016-11-26
10:15
02
MLUKS Jedynka Trzebiatów
UKS Ósemka Wejherowo
-
Sobota 2016-11-26
09:00
01
KS Olimpia Osowa Gdańsk II
KS Olimpia Osowa Gdańsk III
II turniej eliminacyjny | Nowy Targ, 26-27.11.2016
-
Sobota 2016-11-26
15:30
06
MMKS Podhale Nowy Targ
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2016-11-26
14:15
05
PUKS Trzebinia
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2016-11-26
13:15
04
MMKS Podhale Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2016-11-26
12:00
03
PUKS Trzebinia
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2016-11-26
10:00
02
MMKS Podhale Nowy Targ
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2016-11-26
09:00
01
UKS Wiatr Ludźmierz
TKKF Pionier Tychy
II turniej eliminacyjny | Warszawa, 22.01.2017
-
Niedziela 2017-01-22
16:15
06
UKS Jedynka Orzysz
Dzikie Gęsi Zielonka
-
Niedziela 2017-01-22
15:00
05
UKS Orlęta Warszawa
UKS 85 Mokotów Warszawa
-
Niedziela 2017-01-22
13:15
04
UKS Jedynka Orzysz
UKS Orlęta Warszawa
-
Niedziela 2017-01-22
12:00
03
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS 85 Mokotów Warszawa
-
Niedziela 2017-01-22
10:15
02
UKS 85 Mokotów Warszawa
UKS Jedynka Orzysz
-
Niedziela 2017-01-22
09:00
01
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS Orlęta Warszawa
III Turniej Eliminacyjny | Dźwirzyno, 29.01.2017
-
Niedziela 2017-01-29
16:30
06
KS Olimpia Osowa Gdańsk
MLUKS Jedynka Trzebiatów
-
Niedziela 2017-01-29
15:15
05
UKS Victoria Gułtowy
UKS Ósemka Wejherowo
-
Niedziela 2017-01-29
13:45
04
KS Olimpia Osowa Gdańsk
UKS Victoria Gułtowy
-
Niedziela 2017-01-29
12:30
03
MLUKS Jedynka Trzebiatów
UKS Ósemka Wejherowo
-
Niedziela 2017-01-29
11:00
02
UKS Ósemka Wejherowo
KS Olimpia Osowa Gdańsk
-
Niedziela 2017-01-29
09:45
01
MLUKS Jedynka Trzebiatów
UKS Victoria Gułtowy
III Turniej Eliminacyjny | Nowy Targ, 04.02.2017
-
Sobota 2017-02-04
15:00
06
MMKS Podhale Nowy Targ
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2017-02-04
14:00
05
PUKS Trzebinia
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2017-02-04
12:30
04
MMKS Podhale Nowy Targ
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2017-02-04
11:30
03
TKKF Pionier Tychy
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2017-02-04
10:00
02
PUKS Trzebinia
MMKS Podhale Nowy Targ
-
Sobota 2017-02-04
09:00
01
TKKF Pionier Tychy
UKS Wiatr Ludźmierz
IV Turniej Eliminacyjny | Nowy Targ, 25-26.02.2017
-
Niedziela 2017-02-26
13:30
10
Dzikie Gęsi Zielonka
TKKF Pionier Tychy
-
Niedziela 2017-02-26
12:00
09
UKS 85 Mokotów Warszawa
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Niedziela 2017-02-26
10:30
08
PUKS Trzebinia
Dzikie Gęsi Zielonka
-
Niedziela 2017-02-26
09:00
07
TKKF Pionier Tychy
UKS 85 Mokotów Warszawa
-
Sobota 2017-02-25
16:30
06
UKS Wiatr Ludźmierz
PUKS Trzebinia
-
Sobota 2017-02-25
15:00
05
UKS 85 Mokotów Warszawa
Dzikie Gęsi Zielonka
-
Sobota 2017-02-25
13:30
04
UKS Wiatr Ludźmierz
TKKF Pionier Tychy
-
Sobota 2017-02-25
12:00
03
PUKS Trzebinia
UKS 85 Mokotów Warszawa
-
Sobota 2017-02-25
10:30
02
Dzikie Gęsi Zielonka
UKS Wiatr Ludźmierz
-
Sobota 2017-02-25
09:00
01
TKKF Pionier Tychy
PUKS Trzebinia
Statystyki najlepszych 7 zawodników
Zobacz więcej...