Szanowni Państwo, drodzy Koleżanki i Koledzy, Przyjaciele Sportu,

Zbliża się Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Unihokeja.

Dobiega końca kadencja Zarządu za lata 2018-2022. Kończy się również podjęta przeze mnie misja, której zwieńczeniem jest organizacja Mistrzostw Świata U19 w Katowicach. Czas zastanowić się nad kandydatami do nowego Zarządu z Prezesem na czele, którzy podejmą się trudnego zadania dalszego rozwoju naszej dyscypliny.

Szczegółowe materiały dotyczące Zjazdu zostaną Wam przesłane w sierpniu. Już teraz zadbajcie jednak o wybór delegata/delegatów waszych organizacji. Wzór takiego upoważnienia dla delegata znajdziecie w załączniku.

Wykaz Klubów i liczba mandatów znajduje się w ogłoszeniu o Zjeździe.

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Unihokeja odbędzie się w Katowicach 4 września 2022 r. (niedziela w I terminie: 8.45, w II terminie: 9.00).

Mam nadzieję, że uda Wam się przybyć już 3 września na zaplanowanym szkoleniu dla trenerów w ramach Polskiej Akademii Unihokeja i pozostaniemy do niedzieli 4 września 2022 r.


Dla uczestników szkolenia trenerskiego i jednocześnie Delegatów uczestników Zjazdu przewidziany jest nocleg z soboty na niedzielę wraz z obiadem i śniadaniem, dlatego też konieczne jest potwierdzenie udziału do 14 lipca 2022 r. w celu potwierdzenia rezerwacji hotelu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozostałych delegatów, którzy przyjadą na Zjazd w niedzielę, prosimy o potwierdzenie udziału drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 sierpnia 2022 rokuOsoby, które potwierdzą swój udział w Zjeździe będą miały zagwarantowany ciepły posiłek.

 

Do zobaczenia w Katowicach!

Ze sportowym pozdrowieniem

Janusz Sternicki 

Prezes Polskiego Związku Unihokeja

Attachments:
Download this file (uchwała klubu w sprawie delegata na sprawozdawczy walny zjazd 2021 (2).docx)Uchwała klubu ws. delegata[Pobierz i wypełnij]12 kB
Download this file (Zawiadomienie Zjazd 2022_Katowice..pdf)Zawiadomienie o Zjeździe[Oryginalny dokument]564 kB