MVP SEZONU 2021/2022 EKSTRALIGI MĘŻCZYZN - GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI

Jak co roku, przyszedł czas na wybór najlepszego zawodnika minionego sezonu zdaniem kibiców i przyznanie nagrody publiczności!

W wyniku głosowania kapitanów i trenerów klubów Ekstraligi Mężczyzn w pierwszej turze plebiscytu, do finału trafiło 5 zawodników. Teraz czas na głosy kibiców, które każdy może oddawać w ankiecie pod linkiem: 

Głosowanie potrwa do 18.05.2022 r. do godz. 23:59 włącznie. Później ankieta zostanie zamknięta, a wyniki ogłoszone dzień później na naszej stronie Facebook. 


Głosowanie odbywa się za pośrednictwem zewnętrznej aplikacji/programu, a link do niej został udostępniony na portalu Facebook i Instagram Polski Unihokej oraz na stronie www.polskiunihokej.pl.

Zwycięzcą zostanie jeden zawodnik, który otrzyma najwięcej głosów. Wyniki głosowania opublikowane będą po zakończeniu głosowania. Wyniki opublikujemy za pośrednictwem portalu Facebook i Instagram oraz strony www.polskiunihokej.pl i będą one wynikami ostatecznymi. W przypadku uzasadnionych wątpliwości o możliwości sfałszowania wyników, Polski Związek Unihokeja ma prawo do ingerencji w wyniki głosowania.