Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn - Jan Holovka i Libor Hrcek - podali listę zawodników zaproszonych na pierwsze zgrupowanie po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W szerokiej kadrze znaleźli się przedstawiciele wszystkich klubów Ekstraligi oraz aż 8 graczy z lig zagranicznych.
 
Zgrupowanie odbędzie się w dniach 13-15 listopada br. w Katowicach oraz Sosnowcu. 
 
Szczegóły zgrupowania zostaną przesłane do zawodników na 2 tygodnie przed rozpoczęciem konsultacji.
 
Trenerzy proszą zawodników o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail [email protected]pl do 16.10.2020 r. Brak potwierdzenia spowoduje usunięcie z listy.
 
Nazwisko Imię Klub
Barzowski Karol JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
Bogdański Maciej ZFK Petrovice (CZE)
Bojko Wojciech 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Burda Krzystof TKKF Pionier Tychy
Cęgiel Kacper SKS Olimpia Łochów
Chlebda Łukasz KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Domański Damian 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Gawroński Nikodem FBC Ostrava (CZE)
Górowski Mariusz KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Hamrol Aleksander KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Heyne Paweł Unihockey Limmatal (SUI)
Jachacy Bartosz UKS Bankówka Zielonka
Jachymiak Szymon KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Jarosz Jakub Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
Jaskierski Jan FBK Niżna (SVK)
Jastrzębski Maciej 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kleinhardt Paweł 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kleinhardt Jan 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kleister Wojciech JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
Korpan Dawid 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Kozubal Michał 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Krawczyk Robert Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
Kuźnik Kasper Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
Łata Miron 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Łukaszewski Filip 1 LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Łyskawa Jakub Benlose Floorball Club (DEN)
Matejek Błażej UKS Bankówka Zielonka
Miszewski Mateusz JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
Moleń Krystian SKS Olimpia Łochów
Pelczarski Konrad FBK Niżna (SVK)
Pelczarski Karol SK 1. FBC Trencin (SVK)
Rydzewski Jan UKS Bankówka Zielonka
Samson Leszek JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
Sieńko Maciej UKS Bankówka Zielonka
Sieńko Michał UKS Bankówka Zielonka
Skura Dawid SKS Olimpia Łochów
Skura Kacper SKS Olimpia Łochów
Skura Michał SKS Olimpia Łochów
Słowakiewicz Jakub KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Sternicki Sebastian SKS Olimpia Łochów
Sujkowski Jakub KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Tomalak Maciej KS Górale Nowy Targ
Tyczkowski Kacper Akademia Unihokeja Politechniki Łódzkiej
Udziela Jakub KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Widurski Daniel KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Widurski Łukasz SK 1. FBC Trencin (SVK)
Wójcik Bartłomiej UKS Bankówka Zielonka