Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2020/2021.

Opracowuje:

Michał Górski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przewodniczący Komisji Obsad Zawodów


06-07.03.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM50
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - KS Górale Nowy Targ
Bartosz Burek
Krzysztof Krawczyk
EM51
AU Politechniki Łódzkiej - UKS Bankówka Zielonka
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rudziński
EM52 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów Libor Gavlas [CZE]
Patrik Mik [CZE]
IM23 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Victoria Gułtowy Marcin Rozmiarek
Jan Sowa
IM04 Spartanie Opalenica - UKS Absolwent Siedlec Marcin Rozmiarek
Jan Sowa 
 
EK22
EK50
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Jakub Barć
Jarosław Dulęba
EK49 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Szymon Ruszczyk
Radosław Gapski
EK51 PUKS Trzebinia - PKS MOS Zbąszyń Tomasz Baraniec
Mirosław Michna
EK52 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ Kamil Serocki
Mateusz Sosnowski
KJS08 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III - UKS Junior Kębłowo
Michał Frankiewicz
Robert Sawicki
MJM-3B Turniej juniorów młodszych w Kębłowie

Marcin Chutkowski - Sędzia Główny
Kacper Jarysz

MJM-3C Turniej juniorów młodszych w Orzyszu Piotr Różański - Sędzia Główny
Mateusz Gurski

 

 

27-28.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM39
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Wojciech Czarnecki
Marcin Rudziński
KJS19, KJS20 PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV Tomasz Baraniec
Mirosław Michna
KJS21, KJS22 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III Szymon Ruszczyk
Jan Rydzewski
KJS23, KJS24 UKS Junior Kębłowo - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Jan Sowa
Marcin Chutkowski

 

 

20-21.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM41
EM13
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - TKKF Pionier Tychy
TKKF Pionier Tychy - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
mecze nie odbędą się
EM42
AU Politechnika Łódzka - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk
Kamil Serocki
Arkadiusz Kalwasiński
EM43 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - KS Górale Nowy Targ  Pavel Hala [CZE]
Patrik Mik [CZE]
EM44 SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
IM21 UKS Victoria Gułtowy - UKS Absolwent Siedlec Mateusz Sosnowski
Marcin Rudziński
 
EK45
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - MMKS Podhale Nowy Targ
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK46
EK18
PKS MOS Zbąszyń - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PKS MOS Zbąszyń
Krzysztof Krawczyk
Marcin Chutkowski
EK47 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - PUKS Trzebinia Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK48
EK20
UKS Bankówka Zielonka - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - UKS Bankówka Zielonka
Jędrzej Strzyż
Aleksander Marzec
MJS07/08 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost
Marcin Rudziński
Mateusz Sosnowski
KJS07 UKS Junior Kębłowo - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Maciej Statucki
Adrian Wawrzyniak
MJM-1C Turniej juniorów młodszych w Orzyszu

Szymon Ruszczyk - Sędzia Główny

Robert Sawicki

 

 

13-14.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM45
TKKF Pionier Tychy - SKS Olimpia Łochów
Milan Masurka [CZE]
Libor Gavlas [CZE]
EM47
KS Górale Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej
Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EM04 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej  Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
IM17 Spartanie Opalenica - TLU Kala Izolacje Toruń Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
 
EK42
PUKS Trzebinia - UKS Bankówka Zielonka
Jarosław Dulęba
Jakub Barć
EK43 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Krzysztof Krawczyk
Arkadiusz Kalwasiński
EK44 MMKS Podhale Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń mecz przełożony
EK40 Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia Jarosław Dulęba
Jakub Barć
MJS25/26 UKS Fenomen Babimost - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Marcin Chutkowski
Jan Sowa
MJS27/28 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Bankówka Zielonka
Aleksander Marzec
Michał Frankiewicz
MJS29/30 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlec
mecze przełożone

 


06-07.02.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM17
SKS Olimpia Łochów - TKKF Pionier Tychy
mecz nie odbędzie się
MJS33, 34 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - Aligator UKS Chwarzno Gdynia Mateusz Jarysz
Marcin Chutkowski
Grupa A
Turniej eliminacyjny w Żurawicy
Jakub Barć - Sędzia Główny
Jarosław Dulęba
Grupa B  Turniej eliminacyjny w Gułtowach Kacper Komin - Sędzia Główny
Adrian Wawrzyniak
Grupa D Turniej eliminacyjny w Zielonej Górze Mateusz Jarysz - Sędzia Główny
Jan Sowa
Maciej Statucki
Marcin Chutkowski
Turniej eliminacyjny w Gdańsku Maja Stenka - Sędzia Główny
Robert Sawicki

 

 

30-31.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM37
(w Zielonce)
TKKF Pionier Tychy - UKS Bankówka Zielonka
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM09
UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM38
KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów
Libor Gavlas [CZE]
Patrik  Mik  [CZE]
EM40 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - AU Politechniki Łódzkiej Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
EM20 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
 
IM19
UKS Absolwent Siedlec - Spartanie Opalenica
 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
 
EK36 PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Krzysztof Mielewczyk
Marcin  Rozmiarek
EK08
(w Zbąszyniu)
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS MOS Zbąszyń
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
KJS01, KJS02 UKS Junior Kębłowo - UKS Bankówka Zielonka Jan Sowa
Marcin Chutkowski

23-24.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM34 (mecz w Gorzowie)
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - 
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
EM06
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - 
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Arkadiusz Kalwasiński
Michał Górski
EM33 AU Politechniki Łódzkiej - TKKF Pionier Tychy Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EM35 SKS Olimpia Łochów - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk Radosław Gapski
Szymon Ruszczyk
EM36 UKS Bankówka Zielonka - KS Górale Nowy Targ Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
IM16 UKS Victoria Gułtowy - KS Lokomotiv Czerwieńsk Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
IM18 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlec Mateusz Jarysz
Krzysztof Krawczyk
 
EK37
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - PKS MOS Zbąszyń
Marcin Rudziński
Kamil Serocki
EK38 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - MMKS Podhale Nowy Targ Marcin Rudziński
Kamil Serocki
EK39 UKS Bankówka Zielonka - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Wojciech Czarnecki
Bartosz Burek
EK40 KS Gryf Rybarzowice - PUKS Trzebinia mecz przełożony
Turniej eliminacyjny w Gdyni
Kamil Serocki - Sędzia Główny
Mateusz Gurski
Turniej eliminacyjny w Zbąszyniu

Kacper Komin - Sędzia Główny

Marcin Chutkowski

 

 

 

16-17.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM14
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - AU Politechniki Łódzkiej
Marcin Rudziński
Szymon Ruszczyk
IM14 TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Błyskawica Niechanowo Krzysztof  Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
IM15 Spartanie Opalenica - KS Lokomotiv Czerwieńsk Bartosz Burek
Krzysztof Krawczyk
 
EK33
PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Tomasz Baraniec
Mirosław Michna
EK35  MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka Patrik Mik [CZE]
Martin Petrik [CZE]
EK36 PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I mecz przełożony
EK08
(w Zbąszyniu)
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I - PKS MOS Zbąszyń mecz przełożony
MJS19/20 UKS Absolwent Siedlec - Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
MJS21/22 UKS Bankówka Zielonka - UKS Fenomen Babimost
Radosław Gapski
Aleksander Marzec
MJS23/24 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - SKS Olimpia Łochów
mecze przełożone
Turniej juniorek młodszych w Zielonce Radosław Gapski - Sędzia Główny
Aleksander Marzec

 

09-10.01.2021

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM29
TKKF Jadberg Pionier Tychy - KS Górale Nowy Targ

Martin Petrik [CZE]
Tomas Podlesny [CZE]

EM30
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - UKS Bankówka Zielonka
Krzysztof Krawczyk
Mateusz Jarysz
EM31
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - SKS Olimpia Łochów 

Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki

EM32 AU Politechniki Łódzkiej - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EK31
Gryf Rybarzowice - MMKS Podhale Nowy Targ
 
Tomasz Baraniec
Jarosław Barć
 
KJS13/14
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk IV -
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk III
mecze przełożone
KJS15/16
PUKS Trzebinia - UKS Junior Kębłowo
Jan Sowa
Marcin Chutkowski
KJS17/18 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - UKS Bankówka Zielonka
Jędrzej Strzyż
Kamil Serocki

 

 

18-20.12.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM25
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM26 AU Politechniki Łódzkiej - SKS Olimpia Łochów

Mateusz Jarysz
Krzysztof  Krawczyk

EM27
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Bankówka Zielonka

Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński

EM28 JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - KS Górale Nowy Targ Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
MJS15/16
UKS Fenomen Babimost - UKS Absolwent Siedlec
Kacper Komin
Jan Sowa
MJS17/18
Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Błyskawica Niechanowo
Robert Sawicki
Marcin Rudziński
EK29
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EK30
UKS Bankówka Zielonka - PKS MOS Zbąszyń
Szymon Ruszczyk
Radosław Gapski
EK32 PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Tomasz Baraniec
Mirosław Michna

 

12-13.12.2020

 
Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
IM20
TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Victoria Gułtowy
Mateusz Jarysz
Jędrzej Strzyż
 
EK27
Gryf Rybarzowice - PKS MOS Zbąszyń (mecz w Zbąszyniu)
Maciej Statucki
Kacper Komin
EK55 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice
Maciej Statucki
Kacper Komin
EK25 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EK26 PUKS Trzebinia - MMKS Podhale Nowy Targ Jarosław Barć
Mirosław Michna
EK28 UKS Bankówka Zielonka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Radosław Gapski
Krzysztof Mielewczyk
MJM-1A Turniej eliminacyjny w Łochowie
Szymon Ruszczyk - Sędzia Główny
Bartosz Wytrykowski
MJM-1D Turniej eliminacyjny w Babimoście
Jan Sowa - Sędzia Główny
Marcin Chutkowski
MJM-1B Turniej eliminacyjny w Toruniu
Mateusz Jarysz - Sędzia Główny
Jędrzej Strzyż
Mateusz Gurski
Kamil Serocki
KJM-1A Turniej eliminacyjny w Mrzeżynie (gospodarz - Trzebiatów) Arkadiusz Kalwasiński - Sędzia Główny
Michał Górski
KJM-1B Turniej eliminacyjny w Radzewie Jędrzej Strzyż - Sędzia Główny
Mateusz Jarysz

 

08-09.12.2020

 
Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
MJS01/02
I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Absolwent Siedlec
Mateusz Jarysz
Jan Sowa

 

05-06.12.2020

 
Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
IM13
TLU Kala Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec
Bartosz Burek
Wojciech Czarnecki
 
EK03
MMKS Podhale Nowy Targ - Gryf Rybarzowice 
Martin Petrik  [CZE]
Patrik Mik  [CZE]
MJS35/36
SKS Olimpia Łochów - UKS Fenomen Babimost
Radosław Gapski
Marcin Rudziński
MJS33/34 I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp. - Aligator UKS Chwarzno Gdynia
mecze przełożone
MJS31/32 UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Niechanowo
Kamil Serocki
Bartosz Wytrykowski
KJS09/10 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Bankówka Zielonka Robert Sawicki
Krzysztof Mielewczyk
KJS11/12 PUKS Trzebinia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Aleksander Marzec
Mirosław Michna

 


28-29.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM22
KS Górale Nowy Targ - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM23
UKS Bankówka Zielonka - AU Politechniki Łódzkiej 
Radosław Gapski
Maciej Konieczka
EM24
SKS Olimpia Łochów - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Marcin Rozmiarek
Szymon Ruszczyk

EM21 TKKF Pionier Tychy - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk mecz przełożony
 
IM12
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Błyskawica Niechanowo
 
Bartosz Burek
Marcin Chutkowski
 
EK21
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - UKS Bankówka Zielonka
Wojciech Czarnecki
Michał Frankiewicz
EK23
PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebinia
Mateusz Jarysz
Jan Sowa
EK24 MMKS Podhale Nowy Targ - SUS Travel Jedynka Trzebiatów
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EK22
EK50
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice
Gryf Rybarzowice - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
mecze przełożone

21-22.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM17
SKS Olimpia Łochów - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM18
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka 
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński
EM19
AU Politechniki Łódzkiej - KS Górale Nowy Targ
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
EM20  I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk mecz przełożony
 
IM10
UKS Absolwent Siedlec - KS Lokomotiv Czerwieńsk
 
Mateusz Jarysz
Kamil Serocki
 
EK17
MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 
Michał Górski
Arkadiusz Kalwasiński 
EK18
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PKS MOS Zbąszyń
mecz przełożony
EK19 PUKS Trzebinia - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
Mirosław Michna
Tomasz Baraniec
Grupa C I Turniej eliminacyjny w Trzebini Tomasz Baraniec
Patrycja Gurgul
Grupa A I Turniej eliminacyjny w Mrzeżynie turniej przełożony

14-15.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EK13
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EK31
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek

06-08.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM48
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
 
IM09
KS Lokomotiv Czerwieńsk - TLU Kala- Izolację Toruń 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa
IM11  
Spartanie Opalenica - UKS Victoria Gułtowy 
Arkadiusz Kalwasiński 
Kamil Serocki 
MJS13/14
SKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka (mecz w piątek i w sobotę)
Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk 

30.10-01.11.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM13
TKKF Pionier Tychy - I LO UKS FLOORBALL Gorzów Wielkopolski 
mecz przełożony
EM16
UKS Bankówka Zielonka - SKS Olimpia Łochów 
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
 
IM08
UKS Victoria Gułtowy - UKS Błyskawica Niechanowo (mecz rozgrywany w piątek)
Arkadiusz Kalwasiński 
Michał Górski
EK13
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - Gryf Rybarzowice 
mecz przełożony
EK14
UKS Bankówka Zielonka - PUKS Trzebinia
Krzysztof Mielewczyk
Marcin Rozmiarek
EK15
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I-SUS Travel Jedynka Trzebiatów 
mecz przełożony
EK16 
PKS MOS Zbąszyń - MMKS Podhale Nowy Targ 
Mateusz Jarysz
Jan Sowa

24-25.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM14
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk -  AU Politechniki Łódzkiej
mecz przełożony
EM15
KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 

Krzysztof Mielewczyk

Marcin Rozmiarek

MJS07/08
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost 
 
mecze przełożone
MJS09/10
UKS Absolwent Siedlec - SKS Olimpia Łochów
Piotr Różański 
Kamil Serocki 
MJS11/12 
UKS Bankówka Zielonka - I LO Floorball Gorzów Wielkopolski
Maciej Konieczka 
Bartosz Wytrykowski 
EK09 
PKS MOS Zbąszyń - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Mateusz Jarysz 
Krzysztof Krawczyk 
EK10
MMKS Podhale Nowy Targ - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk 
EK11
SUS Travel Jedynka Trzebiatów - UKS Bankówka Zielonka 
Arkadiusz Kalwasiński 
Michał Górski
EK12
PUKS Trzebinia - Gryf Rybarzowice
Jakub Barć 
Jarosław Dulęba

 


10-11.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM09
UKS Bankówka Zielonka - TKKF Pionier Tychy
mecz przełożony
EM10
SKS Olimpia Łochów - KS Górale Nowy Targ 
mecz nie odbędzie się
EM11
KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk 
Libor Gavlas [CZE]
Radek Vybihal [CZE]

EM12

AU Politechniki Łódzkiej - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk
 
IM06
UKS Absolwent Siedlec - UKS Victoria Gułtowy 
 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa
IM07
 
UKS Błyskawica Niechanowo - Spartanie Opalenica 
Mateusz Sosnowski
Michał Górski
EK05
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II - PUKS Trzebinia
Wojciech Czarnecki 
Bartosz Burek 
EK06
EK34 
EK06 Gryf Rybarzowice - SUS Travel Jedynka Trzebiatów [mecz w Trzebiatowie] 
 
EK34 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Gryf Rybarzowice 
Jakub Kamiński
Krzysztof Krawczyk 
EK07
UKS Bankówka Zielonka - MMKS Podhale Nowy Targ 
Sebastian Sternicki
Radosław Gapski
EK08
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - PKS MOS Zbąszyń 
 
mecz przełożony
 

03-04.10.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM46
UKS Bankówka Zielonka - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 
Krzysztof Krawczyk 
Michał Górski
 
IM05
UKS Victoria Gułtowy - TLU Kala - Izolacje Toruń 
Marcin Rozmiarek
Krzysztof Mielewczyk 
MJS01/02
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Absolwent Siedlec
mecz przełożony
MJS03/04
 
SKS Olimpia Łochów - UKS Błyskawica Niechanowo 
Maja Stenka 
Monika Kraus
MJS05/06
UKS Fenomen Babimost - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 
Maciej Statucki 
Mateusz Jarysz

26-27.09.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM05
TKKF Pionier Tychy - AU Politechniki Łódzkiej
Martin Petrik (CZE)
Milan Mašurka (CZE)
EM06
I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 
mecz przełożony
EM07
 
JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk - SKS Olimpia Łochów
 

Jędrzej Strzyż 
Michał Górski

EM08

KS Górale Nowy Targ - UKS Bankówka Zielonka
 
Pavel Hala (CZE)
Patrik Mik (CZE)
 
IM01
KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Victoria Gułtowy
 
Krzysztof Krawczyk 
Marcin Chutkowski 
IM02
TLU Kala- Izolacje Toruń - Spartanie Opalenica 
 
Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk
IM03
 
UKS Absolwent Siedlec - UKS Błyskawica Niechanowo
 
Mateusz Jarysz 
Jan Sowa 
KJS01/02 UKS Junior Kębłowo - UKS Bankówka Zielonka 
 
brak komunikatu meczowego, brak obsady sędziowskiej 
 
KJS03/04 
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk  - PUKS Trzebinia 
Sobota 
Marcin Rudziński 
Justyna Krzywak 
 
Niedziela 
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk
KJS05/06  SUS TRAVEL Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Jakub Kamiński 
Maja Stenka 

 


19-20.09.2020

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
EM01

KS Górale Nowy Targ - TKKF Pionier Tychy

 

Pavel Hala (CZE)
Patrik Mik (CZE)

EM02

UKS Bankówka Zielonka - JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk

Radosław Gapski 
Szymon Ruszczyk

EM03 

SKS Olimpia Łochów - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

Jędrzej Strzyż 
Michał Górski

EM04

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - AU Politechniki Łódzkiej

mecz przełożony

EK01
Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
Marcin Rozmiarek 
Krzysztof Mielewczyk 
EK02   PKS MOS Zbąszyń - UKS Bankówka Zielonka 
Mateusz Jarysz 
Kacper Komin
EK03 MMKS Podhale Nowy Targ - Gryf Rybarzowice mecz przełożony
EK04

SUS Travel Jedynka Trzebiatów - PUKS Trzebinia

Wojciech Czarnecki 
Kamil Serocki