Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjnego obozu unihokejowego organizowanego w Nowym Mieście nad Wartą - Florbalkowe Wakacje 2023.

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

FLORBALKOWE WAKACJE 2023

Nowe Miasto nad Wartą

 

Serdecznie zapraszamy na 13. edycję największego unihokejowego obozu w Polsce.

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży aktywnej ruchowo oraz zawodników i zawodniczek klubów unihokejowych w wieku szkolnym od 10 do 18 lat, chcących doskonalić swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry w unihokeja.

Głównym celem obozu jest przeżycie wielu niesamowitych atrakcji w gronie unihokejowej rodziny, zawieranie nowych znajomości oraz zdobycie nowych umiejętności.

Jesteśmy świadomi, że podejmowane działania będą musiały uwzględnić dynamikę zmian pandemii i idących za nią ograniczeń, dlatego chcielibyśmy zorganizować obóz sportowy Florbalkowe Wakacje w dwóch turnusach:

  • I turnus 07.07-14.07.2023 dla dzieci młodszych od rocznika 2008 do 2013
  • II turnus 15.07-22.07.2023 dla dzieci starszych roczniki od 2005 do 2009

Nakładające się roczniki mają prawo wyboru turnusu.

Cena za jeden turnus obozu to 1350 zł

 

Szczegóły i dokumenty do pobrania na www.florbalkowewakacje.pl

W czasie obozu treningi odbywać się będą dwa razy dziennie na nowej pełnowymiarowej hali w Zespole Szkół im. gen. Jana H. Dąbrowskiego Nowym Mieście nad Wartą.

W czasie wolnym oferujemy liczne atrakcje dostosowane do oczekiwań uczestników obozów w tym wypady na basen w Żerkowie, oraz wiele niespodzianek dla uczestników.

Te wyjątkowe wakacje możesz spędzić w towarzystwie młodych ludzi z całej Polski, których wspólną pasją jest UNIHOKEJ.

Wszystkie zajęcia sportowe odbywać się będą pod okiem doświadczonych i utytułowanych trenerów z podziałem na umiejętności i dostosowane do wieku uczestniczek i uczestników.

Szkolenia Sędziowskie 2023

Wolontariat - Polski Związek Unihokeja

Kochasz sport i pracę z ludźmi? Ciekawi Cię organizacja międzynarodowych wydarzeń sportowych? A może po prostu chcesz odbyć praktyki i szukasz czegoś w sporcie? Mamy coś dla Ciebie!

Sprawdź system wolontariatu Polskiego Związku Unihokeja - kliknij "aplikuję" i poznaj szczegóły.